Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valami hatásosabb anyag a...

Van valami hatásosabb anyag a kromofágnál?

Figyelt kérdés

Alufelniről kezdett lepattogni a festék, újra akarom fújni, de előtte teljesen lepucolni róla a festéket. Próbálkoztam kromofággal, sósavval, de azon túl, hogy picit jobban felpúposodott mint előtte volt, semmi hatása nincs (kb 8 deci kromofág elment a 4 felnire)

Ami videókat néztem, ott használnak ezt-azt, amitől gyakorlatilag szabad szemmel látni ahogy hozza fel a festéket, de kifejezetten olyat amit a videóban használnak itthon nem forgalmaznak.

Van esetleg valakinek ötlete, mit kéne rákennem, hogy könnyen le lehessen szedni?



2022. márc. 13. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A most kapható kromofág már nyomába sem ér annak amit régen lehetett kapni. Vidd el valahova homoszóratni inkább, mert boltban nemigazán kapsz normális festéklemarót, pont az olyanok miatt, akik az autókra öntögették.
2022. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg még annyit, hogy az alufelnit általában porfesteni szokták, nem sima autólakk, ezért sem jön le olyan könnyen, mert ez a por úgy van ráolvasztva.
2022. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm

Van itthon valahol homokfúvó adapter magasnyomású mosóhoz, előszedem, meg veszek egy zsák kvarchomokot és meglátom mit tehetek

Köszi az infót!

2022. márc. 13. 23:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Vidd el homokfújasd le.. PONT.

Az alumínium alapozót utána ne felejtsd el..

2022. márc. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!