Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon fel fognak menni az...

Nagyon fel fognak menni az árak az autós iskolákban is a benzin emelkedés miatt?

Figyelt kérdés
Meg minden emelkedik sajnos. És ez rám is vonatkozik majd aki már rég vezet de még nem vizsgázott?? Szerződésben az van emelhetnek. Akkor tegyem le minél hamarabb? Bár eléggé utálom holnap is nem akarok menni de akkor viszont érdemes lenne letenni minél hamarabb? Vagy hagyjam az egészet ha szegény vagyok úgyse fog telni vezetésre???

2022. márc. 15. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Ezzel a mentalitassal szerintem kezdj inkabb sirkore gyujteni.
2022. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én tanultam.. 2019-ben, jó ideig nem volt emelkedés, Aztán 2020 nyarán az első Covid mizéria után emeltek árat, de az oktatóm rendes volt, és azoknak, akik régebb óta vezetnek azoknak maradt a régi áron, csak az újaknak emelt.

Egyébként érdemes körbejárnod több autósiskolát. Aminél én voltam, ott emelkedtek az árak anno, de pl. volt iskola, ahol nem. Amúgy is nézelődj másik autósiskolánál mert ha utálod válthatsz oktatót, vagy iskolát is! Ha elkezdted, szerintem ne hagyd abba..

2022. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha már elkezdted, lehetőleg ne hagyd abba, mert újrakezdőként mindenképp drágább lesz, ha plusz órákat kell venned, hogy ismét beletanulj a vezetésbe. Ha pedig túl sokat vársz, még az elméletért is újra kell fizetned.
2022. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De minek akarnám újrakezdeni? Semmi pénzért nem kezdeném újra még ingyen se. Xd
2022. márc. 17. 09:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha nem sikerül inkább elengedem majd meglátom még
2022. márc. 17. 09:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd abba. Nem tudhattam, hogy csak hobbiból csinálod.
2022. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!