Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóm kattanó hangokat ad...

Az autóm kattanó hangokat ad ki egy idő után elölről mindkét oldalról, de csak miután mentem vele mondjuk 20km-t , nem olyan a hangja mint a féltengelycsuklónak, eleinte kanyarokban , aztán meg nagyobb gázadásra is ?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az autóm kattanó hangokat ad ki egy idő után elölről mindkét oldalról, de csak miután mentem vele mondjuk 20km-t , nem olyan a hangja mint a féltengelycsuklónak, eleinte kanyarokban , aztán meg nagyobb gázadásra is és fogalmam sincs mitől lehet , esetleg ha nem teljesen jól húztam meg a stabpálcákat , vagy a felnik okozhatják ezt a gondot? Sima lemez felni 15 ös , ami elő van írva , 16os alufelnik fognak felkerülni nemsokára ,de amíg nem tudom mi a hiba addig nem szívesen raknám fel őket

2022. márc. 15. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, szakemberre, szervizre már nem futja, ezért akarod a gyíkhu híresen hozzáértő, távdiagnosztikában jeleskedő közönségével megjavíttatni az autódat.
2022. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az "egyéb" kategóriában a pedálos Merci pont ilyen hangokat ad ki!
2022. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem itt akarom megszereltetni, az autóm 70%ba magam javítom és ha esetleg volt valakinek hasonló problémája lehet hogy tudna segíteni hogy hol is kezdjem el keresni a hibát. Leírtam a tapasztalatomat és aszerint érdekel mások véleménye , valószínűleg ezt is megoldom :D
2022. márc. 16. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!