Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kresz vizsgára csak az autóisk...

Kresz vizsgára csak az autóiskola tud elküldeni vagy én magam is tudok jelentkezni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 16. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, első lépés, beiratkozol egy iskolába. Aztán ha lejártad az elméleti óraszámot, mehetsz vizsgára. Ők írnak ki időpontot. Arra elmész levizsgázol, majd még órákat venni.
2022. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ez megvolt, tehát beiratkoztam és végeztem az e-learningen, csak ennek már 2 hónapja és még nem küldtek el vizsgára. Tehát kb. 2 hónapja ők már megkapták az értesítést, hogy én elvégeztem ezt. Valami átalakulás van a cégnél és azért áll az egész. Ezért is kérdeztem, hogy lehet-e autós iskola nélkül jelentkezni egy vizsgára.
2022. márc. 16. 18:14
 3/4 KISTészta válasza:
Szerintem hívd fel őket vagy menj be és kérdezd meg, hogy mikor mehetsz.
2022. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyit tudok, hogy befizetni te is be tudod, a környéketeken lévő rutinpályánál, legalábbis nálunk be lehet.

Sőt kifejezetten kérték, hogy ott fizessem be a vizsgákat, de az időpontot akkor is ők intézték az autósiskolánál.🤷‍♂️

2022. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!