Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vam egy Simson S51N-tipusú mo...

Gery8448 kérdése:

Vam egy Simson S51N-tipusú motorom egy szer az egér szétrágta az összes vezetéket, meglett csináltatva de persze nem lett ujravezetékelve hanem csak oszekötötékk a szálakat! Kicsit kokány munka érdemes lenne kompleten ujravezetékelni?

Figyelt kérdés

Az elsö és a hátsó világitast leszémitva minden müködik!

Mi lehet a probélma a világitásnak?



2022. márc. 19. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

színhez azonos színt kell kötni.még a csíkoknak is stimmelni kell...de..

...de ha regisztrálsz az index fórumán ott a totalcarban van számtalan szimó segítség.


De ha beírod a gúgli keresőbe, hogy: simson S51N vezetékezése, akkor dőlni fognak a gyári rajzok.

2022. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságosabb lenne az újravezetékelés, nem drága az N-es köteg. 4-5 ezer forint körül hozzá lehet jutni és kapcsolási rajz is van hozzá.


Ideiglenes megoldásként jó a kötögetés, de nem tartom célszerűnek meghagyni, főleg így, hogy nem működik rajta a világítás.


A sajátomat egyedül csináltam, ez egy B-s simson, minden rajta van és így is csak 5 óra volt úgy, hogy egyhuzamban lenyomtam 4 és felet a másik fél meg a beforrasztások voltak másnap, úgyhogy személyes tapasztalatból állítom ezt.


Rajtad áll, én ezt javaslom.

2022. márc. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Rátérve a világításra, az is lehet a baja, hogy nem jól lett összeforrasztva, vagy kiégett az izzó, vagy nem egyforma színű vezetékek lettek összekötve, vagy a világítótekercsnél elengedett a forrasztás.
2022. márc. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!