Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jogos, hogy a...

Szerintetek jogos, hogy a gumis szó szerint elzavar, mikor egy picit öreg, de jó profilmélységű gumit szeretnék megjavítatni?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy ő már szemrátételezéssel megállapította a csomagtartóban lévő gumikról, tőlük egy méterre állva, hogy mind kuka.

"Ez kuka ez a gumi, vigyed innen, ne idegesítsél"

Eddig mindig kedves, segítőkész volt, most meg elhajtott a faszba.

Oké, megteheti, övé az egész szervíz, de szerintem ez picit parasztság volt így. Arról nem is beszélve, hogy ezek a gumik csak egy működésképtelen autó mozgatásához kellettek volna, csak ugye ezt már elmondani sem volt időm.

Picit rosszul esett, látszik, hisz még mindig ezen rugózok😅



#gumi #Többet nem is köszönök majd neki😤 #Van másik gumis is a környéken😜
2022. márc. 21. 13:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Bunkónak nem adunk pénzt. Többet ne menj oda.
2022. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Jogos.
2022. márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Vágom ez milyen,kb 1 éve velem is ugyanez megtörtént.Csak én nem javíttatni mentem oda hanem téli gumi cserére.Engem is elhajtott én meg mondtam feljelentelek és elmentem egy másik gumishoz.Ott jókedvvel elvégezték a munkát.Ennyit erről.
2022. márc. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
Szerinted neki nem lenne mindegy, hogy milyen szar gumit rak fel neked, ha kifizeted az árát? Ő egyszerűen nem rakja fel a szart, amit a másik felrak, mert leszarja, hogy majd belecsúszol vele az árokba, a pénzt meg elrakja. Inkább örülj neki, hogy a te érdekedben nem rakta fel.
2022. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

lehet hogy épp menstruált a lelkem, hisztis napja volt, meg nyilván jobban szeret új gumit eladni nagy haszonnal.

az AKH-nál nekem simán benyögték az 5 év alatt kb 30 ezret futott puha mély profilú Michelinre, hogy "életveszélyes". Szeretnek ijesztegetni, hátha hirtelen kérsz 4 új abroncsot tőlük jó drágán.

2022. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Ja az lemaradt, hogy a nagy szakértők aztán persze majd beleszakították a kerékcsavarokat, alig tudtam kézzel meglazítani, pedig nem vagyok egy gyenge ember. Utána derült ki, hogy két haveromnak konkrétan bele is szakították ott, soha többet nem megyek oda.
2022. márc. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nah, mitadisten, pont tegnap kaptam egy defektet.... Csakazértsem hozzá mentem😡

Hogy kibasztam vele...😐

2022. márc. 23. 17:49
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hahhahahaha
2022. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azt szeretné ha vennél 4 új gumit tőle.
2022. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nyáron mindenképp venni is fogok, de nem tőle, viszont majd nála rakatom fel azért😈
2022. márc. 23. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!