Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy BMW E60 vagy AUDI A6 C6...

Egy BMW E60 vagy AUDI A6 C6 minőségibb belülről ? Melyik nyújt jobban prémium érzést? Kb. 2005-2006 év körüli modellek.

Figyelt kérdés
Összehasonlításként szeretném olyan emberek véleményét megkérdezni, akiknek már volt tapasztalata mindkét típusú kocsival. Jelenleg BMW e60-om van, még Audi a6-ban nem ültem.

2022. márc. 21. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Azok már semmi prémium érzést nem adnak, lelakott szarok.

HA jó lenne nem adnák el , azt jobb ha tudod.

2022. márc. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Felszereltségtől függ, a VW konszernes autók talán szebben öregszenek, szóval Audi. De ezeknek már közök nincs a prémium érzéshez, széthajtott fostalicska az összes.
2022. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És egy Audi A8 D3 ?
2022. márc. 21. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Az A6 C6 a német autógyártás egyik csúcsa. Lehet elfogult vagyok, de tényleg egy brutál jól összerakott, nagyon minőségi autó. Mikor ez megjelent, akkor terjedt el az Audiról az, hogy ergonómiában ők a legjobbak. Nem véletlen. És nagyon tartós, minőségi az egész autó. Az E60-asok sajnos jobban pusztulnak.
2022. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

A8-at ilyen korban már nem éri meg megvenni semmilyen szempontból.

Én inkább az E60-at választanám, nekem azaz etalon a három közül de az A6 sem rossz választás.


Nyílvánvalóan minél drágábban veszed annál jobb lesz a prémium érzés bár ez felszereltségfüggő is. Lehetőleg benzinessel vedd őket, azok talán nincsenek szarrá hajtva..

2022. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16-17 éves kocsi már minden csak nem prémium... de legalább a 90%-ban csak 150 ezer km van XD
2022. márc. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Cáfolnám a sok okost akik azt mondják semmi prémium érzést nem adnak csak mert 16-17 évesek. Igenis adnak, ha normálisan karban voltak tartva.

Én egy E46-ot vettem pár hónapja, motorikusan hibátlan, belülről TELJES felújításon esett át, konkrétan olyan az autó mintha új lenne.

Minőségben, hangszigetelésben kifejezetten jónak mondható még a mai autók között is (tudom, mert vezettem már párat).

A hangsúly itt azon van, hogy ne a kínálat aljából válassz, és legyen tartalék bőven a zsebedben, hogy a nem várt költségek ne fájjanak. Ha rendben van a járgány, akkor igenis érezni, hogy egy felsőbb kategóriás autóban ülsz.

2022. márc. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A hangsúly ezen a szakaszon van, igen:


"A hangsúly itt azon van, hogy ne a kínálat aljából válassz, és legyen tartalék bőven a zsebedben, hogy a nem várt költségek ne fájjanak. Ha rendben van a járgány, akkor igenis érezni, hogy egy felsőbb kategóriás autóban ülsz."


Ettől prémium a prémium, igen, de a költségei is azok ha azt közel gyári állapotban szeretnéd tartani, és nem csak átrugdaltatni a vizsgákon, meg tákolni.


Csak ugye, a kérdező is pénzszűkében akar nagyautót, csak a szokásos nóta.

2022. márc. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!