Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy malaguti f15...

Attila8101 kérdése:

Vettem egy malaguti f15 robit.Szikra van,benzin van,karburátor tiszta,automata szívató megkapja a 12 voltot.Karburátor beállítva.Alapjárat ingadozik.Pihenés után rugdosni kell hogy beinduljon. Nem pörög ki maxra.A km/h-át nem mutatja.Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Az, hogy rádsóztak egy szart.

"Alapjárat ingadozik.Pihenés után rugdosni kell hogy beinduljon. Nem pörög ki maxra.A km/h-át nem mutatja."

Ez mindegyik külön hiba.

"automata szívató megkapja a 12 voltot"

Az egy dolog, ettől még nem biztos hogy működik.

"karburátor tiszta"

Kívülről, ránézésre?

"Karburátor beállítva"

Hogyan, mihez, mire? Te állítottad be?

Mert az süt a kérdésből, hogy fingod sincs ezekhez.

2022. márc. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egyértelműen porlasztóhiba.végignézni az üzemanyag útját(kitisztítani a tankot), a karburátort újraszabályozni, megnézni a légszűrőt, kap-e elég levegőt, egnézni a kipufogót, nincs-e dugulás, nem fojtja valami..stb..


Letöltöd a gúglin a malaguti f15 részletes javítási könyvét, oszt abból kiderül, illetve a hibajavítás oldalakat

2022. márc. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves 0 óra 7 perces anonim válasz adó. Egészségedre. Ha nem lenne fingom sem az egészhez akkor nem hozzám hordanák javításra, karbantartásra a gépeket az ismerősök. Hülye nem vagyok, gondoltam hogy nem egy hiba ez az összes. Kicsit toleráld magad légyszíves. Üdv. További kötözködős, szép napot.
2022. márc. 23. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!