Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hátsó differencialmű szimmerin...

Hátsó differencialmű szimmeringet hogy veszem ki? Lada 2107

Figyelt kérdés
Difit már cseréltem, féltengelyek jók, csapággyal együtt, de még mindig can olajfolyás, hogyan tovább?

#Lada #féltengely #differenciálmű #Féltengely szimmering
2022. márc. 23. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Emlékeim szerint lekötöd a kardánt, alatta lesz egy nagy mérető anya, alatta egy roppantógyűrű, alátét, és alatta lesz a szimmering.

Nem nagy mutatvány, de roppantógyűrűt kell cserélni és nagyon nagyon szigorúan nyomatékra húzni különben kotyogni fog a difi.

2022. márc. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj bocs....most látom, hogy féltengely szimmering...

Akkor még egyszerűbb, felbakolod, leveszed a fékdobokat, lekötöd a féltengelyt (4 anya-csavar) kihúzod a féltengelyt, és kicseréled a szimmeringet.

Ha még lehet kapni olyat, akkor dupla falút tegyél bele, anno én is azt raktam. Többet nem volt vele gond.

2022. márc. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előlről fogják a csavarok, legjobb ha kiveszed a diffit. Vagy leveszed a kardáncsuklót, csak szerintem az kevés.
2022. márc. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!