Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szarvasbőr kendő szélvédő /...

Szarvasbőr kendő szélvédő / üveg pucolásra hogyan?

Figyelt kérdés
Vettem egyet ilyen kendőt de nem vagyok még biztos a dolgomban. Miután lemostam az autót száraz szarvasbőrrel letöröljem a vizet az ablakokról és szépen eltűnnek a cseppek és a csíkozódás?
2022. márc. 23. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Én beáztatom vízbe, kicsavarom és úgy törlöm át vele, de nem csak a szélvédőt, hanem az egész karosszériát. Időnként kicsavarom a vizet belőle, így csík és cseppmentesen töröl.
2022. márc. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3000.- ért vettem egy szarvasbőr kendőt, melyhez mellékeltek egy használati utasítást(egyben minőségi tanusítvány)is.


Eleve csak puha, áztatott, jól kicsavart bőrrel tanácsos szépen törölni(a már mosott felületet).

Nekem bevált, gyönyörű, csillogó felületet ad a mosás utáni törléskor.

2022. márc. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sehogyan, csak elkeni az olajat, majd áthordja másik felületre is. Nem működik.


Ami viszont igen: veszel mikroszálas kendőket (vagy akár külön szélvédő tisztítására gyártott, nyéllel ellátott mikroszálás kendőt) és nyári ablakmosó folyadékkal átnedvesíted, ezzel áttörlöd a szélvédőt, majd szilikonos lehúzóval leszeded. Ha esetleg marad rajta pici, tiszta, száraz kendővel letörlöd.

2022. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ui: félreértés elkerülés érdekében: igen, a szélvédő belső részére értem, azt is lehet ilyen módon tisztítani és egyelőre számomra ez a legjobb módszer.
2022. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Használat előtt enyhán nedvesítsd be a kendőt és finoman töröld át vele az autódat. Nekem működik, szép fényes és cseppementes lesz. ( Persze kelleően alapos és gondos mosást követően. ) Sok sikert! :) Szép napot! :) ( És szép autót! :) )
2022. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!