Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda JAzz 2006 vagy Nissan...

Honda JAzz 2006 vagy Nissan Primera 2004 melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2022. márc. 24. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Először is: benzin kell vagy diesel?

Amúgy Jazz

2022. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem egy kategória a 2 és nem ugyanaz a hajtás. El kéne dönteni hogy mire kell és milyen méretben.
2022. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MGéza ***** válasza:
Primerából annyiért normálisat nem fogsz kapni. A Jazz amúgy kis városi egyterű és elég megbízható, a Primera meg luxushajó, inkább hosszú utakra érdemes vele menni.
2022. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MGéza ***** válasza:

Amúgy ez kb sokat elmond a Primeráról:

[link]

2022. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Egyiket sem, néz Toyotát az a jó.
2022. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Nekem Almerám van, ami a Primera kisebb változata, én csak ajánlani tudom. A sok ilyen cikk miatt olcsó, de kinézetre szerintem jobb, mint egy E12 Corolla, kényelemben jó, picit gyenge a lóerőhöz képest is, de elfogadható. Olajat szeretik enni, a kipufogót tudod megnézni, ha kormos, akkor ne vedd meg, de ez az összes autónál így van. (Persze a nepperek kitörlik és akkor nem tudsz róla) Ennyiből csak ebből kaphatsz normálisnak mondható állapotút japánból. Összességében szerintem egy jó autó.
2022. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

Legendásan megbízható TOYOTA Prius


[link]

2022. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha a kettő közül kellene választani, és nem hosszú távra utazgatós autónak kellene, akkor a Honda.
2022. márc. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!