Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik/tudtok mondani olyan...

Létezik/tudtok mondani olyan weboldalt ahol megtudom nézni, hogy van e az autómon jelenleg kihágás?

Figyelt kérdés
Gyorshajtás, szabálysértés bármi. Létezik ilyen oldal? Ahol az autómat tudom lekövetni..

2022. ápr. 3. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Az autóhoz nem tartozik semmilyen hasonló jellegű dolog. Kihágni, gyorshajtani, szabálytsérteni a sofőr tud, nem az autó. Persze ha valami nagyon komoly dolgot csináltál és elhajtottál, de a rendőrség tudja a rendszámodat (térfigyelő kamera, valaki feljegyezte, stb), akkor az autóra körözést lehet kiadni, ezt a JSZP-n keresztül meg tudod nézni, hogy van-e az autón. De szerintem azzal tisztában lennél, ha ilyesmit csináltál volna. Egyéb dolog nem tartozhat az autóhoz, csak a sofőrhöz.


Szóval nincs.

2022. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem megtudom-e nézni, hogy van e folyamatban valami közlekedési szabálysértésem? :) Lehet bele szaladtam a radarba egy helyen, de nem vagyok benne biztos és szeretném megtudni.
2022. ápr. 3. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Majd kapsz levelet, ha igen.
2022. ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezt a hasznos hozzászólást, többet ért volna ha leülsz halgatsz és megiszol egy csésze kvt
2022. ápr. 3. 11:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig ez úgy működik, hogy kapsz egy levelet a gyorshajtás tényéről meg a bírságról és abban lesz a link, ahol megnézheted a felvételt.

Szóval, hallgass és igyál egy csésze kávét!

2022. ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van a 3.-nak.

Ha van ilyen akkor pár nap és ott lesz a határozat.

2022. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 ahogy a régi, általános iskolás magyartanárom kérdezné: "Hány füllel halLgatsz?".
2022. ápr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sorry, én fogalmaztam rosszul :) Tisztában vagyok vele, hogy előbb utóbb jön a levél ha belőttek, a lekövetést azért kérdeztem csupán, hogy megnyugtasssam magam ha nincs birság.
2022. ápr. 9. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!