Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Port inaktiváló pozíció...

Port inaktiváló pozíció szenzor áramkör alacsony/magas?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy H astrám 1.6 twinport motorral (105lo verzió. Ezt a hibakódot írja amit a címben szerepel.miért írja ezt és miyen hibára utalhat? Nézettem szerelővel szívósor hibás azt mondta.. de nincs semmiféle diesel hangja a motornak ,se sípoló

2022. ápr. 3. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A Twinport átka, hogy elfárad az állítómechanizmus és eltörik. Valószínűleg nálad is ez a probléma. Javítani nem lehet, max a bontóban kereshetsz egy másik szívósort, ami vagy tönkremegy 500 kilométer után, vagy nem.


A diesel hangnak nem tudom, hogy szerinted mi köze van bármihez.

2022. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. A szerelőm mondta hogy diesel hangja van a szívósor miatt ha rossz.valami lapátokrol beszélt ha kikopik gyárilag ez a betegsege ezeknek,de azt mondta ő ezt nem hallja szép tiszta hangja van a motornak. És ez a szívósor ronthat a kompresszión, vagy esetleg a szelepfedél tömités befolyásolhassa a kompressziót?mert a tömítésnél kicsit engedi az olajat is
2022. ápr. 3. 18:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg kompressziót is mértünk 1 hengerbe 8bar van
2022. ápr. 3. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!