Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes W168 index miért...

Mercedes W168 index miért villog jobbra ha balra indexelek?

Figyelt kérdés

Másik típusú autónál volt már ilyen hiba akkor cseréltem a kormány kapcsolót és kész de itt ez nem segített.


Miközben balra helyett jobbra villogott az index, le szedtem a km óra tetején a borítást és ott van hátul két csatlakozó a bal oldalit kicsit meg mozgattam és jó irányba el indult az index.


Gondolom ott lehet a hiba csak nem tudom mi?


Úgy tudom ez gyakori hiba lehet mivel több ilyen videót találtam neten. Valaki valami megoldás?


Az autó Mercedes A140 W168 2002 1.4 benzin.


Így járok vele mert többnyire nincs vele probléma, de mindig figyelni kell hogy ha balra indexek akkor balra villogok e.


Valaki valami ötlet ?



2022. ápr. 4. 12:48
 1/6 Nyanyo07 válasza:
Ez engem is érdekelne ha esetleg azota sikerült megoldani elöre is köszi.
2023. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vaneo. Ugyanez a problémám.. Most volt villamossági szerelőnél, és valamit forrasztott de előre mondta hogy ideig óráig lesz lehet jó. Hát pár kilométer után újra megadta magát.. Legvégső esetben óracsoport csere vagy vmit még kreálni kell.. Ez az egész rosszabb mint egy megszokott alkatrész csere esküszöm.
2023. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nyanyo07 válasza:
Rendben köszi rá nézek ara is :)
2023. szept. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na jutottál valamire? Amúgy én annyit csináltam hogy az óracsoport burkolatát leszedtem és ott balra hátul megmozgattam a csatlakozót amiben sok vezeték van. Na akkor érdekes visszaáll de ahogy elengedem akkor egy idő után újra előjön. Ezért vagyok tanácstalan. :/ Erről van egy videó is fent youtube

-n. Te hogyan oldod meg a “balra” indexet? :D

2023. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem megoldódott egy donornak az alkatrészeiből. :) A szerelő elmondásai alapján, nem érzékelte a relé a baloldali feszültséget amit a kormánykapcsoló kar adott stb..
2023. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akiknek ugyan ez a probléma.


Nálam úgy lett megoldva hogy az elakadás jelzőt párszor erősen meg kellett nyomni. (Járassuk meg mintha kontakthibás lenne)


Ne kérdezzétek hogy miért meg stb…


Nekem is csak úgy tanácsolták aztán haza értem ki próbáltam (persze semmi reményt nem fűztem hozzá)


De azóta 1x sem jött elő a hiba. :D

2023. okt. 19. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!