Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Honda xr 125 l-ből hogyan...

Egy Honda xr 125 l-ből hogyan lehet több lóerőt kihozni?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve tettem le az A1-et és nagyjából ez után vettem meg a fentebb említett mocit. A kérdésem az lenne, hogy milyen módon/milyen tuningal tudnék jobb teljesítményt kihozni belőle?

2022. ápr. 4. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg racse kipufogó, nagy karbi ami egyszerűbb vagy vannak ehhez 150 es hengerszettek.


Én személy szerint nem ajánlom a tuningot 4 üteműhöz mert mindezzel lesz talán 20 le.


Ami még fontos lehet hogy ha bármit cserélsz, a karbit utánna kell fúvókázni (ezt sokan kihagyják) és gyorsan lyukat lehet égetni a dugattyúba.

2022. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hagyd békén szegényt. XR-nek az a lényege, hogy a világból kimegy gyári állapotban. Csak elba£zod a megbízhatóságát, ha belekontárkodsz.

Az A1 az ilyen. Nem lesz érezhetően több ereje az olcsóbb/kisebb átalakításoktól.

Ha több erőt akarsz, várj picit és csináld meg az A2-t. Addig meg tanulj ezen.

2022. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!