Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek milyen benyomása va na...

Kinek milyen benyomása va na következő modellekről? Audi A3 Volkswagen Scirocco illet Opel Atra H cabrio. Mindegyik évjárat 2008-2010 közötti és csak benzines jöhet szóba

Figyelt kérdés
a fogyasztás nem elsődleges szempont, inkább élmény , megbízhatóság

#autóvásárlás #audi, volkswagen,opel
2022. ápr. 5. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

"cabrio"


Nem a kupéra gondolsz?


Nekem Astra H van, Z16XER, kupé (GTC), jól ismerem a típust, sokat csináltam, ezért vettem. A VW-ről (beleértve az Audit is) nincs sok jó véleményem.

2022. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a végzős egyetemista, aki ingázni akar? Hát ezekkel csajozni ugyan lehet fogsz, de azok olyanok is lesznek... XD
2022. ápr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

A3 jó kis autó, bár nekem nem tetszik sem külsőre, sem a sötét beltere.

Scirocco vagizós autó, nem kéne. Kevés is van belőlük, túlárazott.

Astraból cabriót nem vennék; ha szertnék szelet a hajamba akkor MX5-öt vennék, 4 üléses esetén meg C70-et (tudom,ebben semmi sportosság, de nekem az nem szempont).

2022. ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Opel Astra H TT cabriot neztem bar a Mazdaval is szemeztem de van egy árkeret is

Munkaba jarasra kell egy heten ugy 3-4szer lenne hasznalva korabban skodam volt megbizhato de gyenge motor volt benne

Volvoval nincs tapasztalatom

2022. ápr. 5. 09:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Van a közelünkben egy zöld Scirocco, baromi jól néz ki. Én azt választanám.
2022. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

#1! H Astrából is volt TT (twintop).

[link]

Facebookon elég nagy rajongótábora van. Én nem akarok okoskodni, mert konkréten egyikem se volt.

2022. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Na ne mondd barátom. Igaz, hogy írtam, hogy jól ismerem a típust, de azért köszönöm a felvilágosítást.

Azért mondtam, hogy talán a kupéra gondolt, mert normális ember nem hasonlít össze füvet fával. A Scirocco egy kupé, nincs is belőle más. Az A3-ból szintén volt kupé, szóval itt még található összefüggés. De utána bevágta az Astra TT-t, ami full kilóg a sorból. Viszont mivel abból is volt kupé, ami beleillene a sorba, ezért gondoltam, hogy talán arra gondolt, nem pedig a kabrióra.

Meg amúgy is előfordul, hogy emberek összekeverik a kupét a kabrióval.

2022. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!