Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy Simsont nem tudok...

Ha egy Simsont nem tudok befogni pirosnál indulásnál egy Kawasaki Ninja 400 -al, akkor abban milyen motor volt?

Figyelt kérdés

Láttam hogy nem eredeti motor, mert kiállt belőle, de mocskosul, és hörgött neki kicsit, mikor ráncigálta neki.Direkt emelgette az elejét,majd lerajtolt.Nem akartam elhinni.100 ig nem értem be.

Mikor utolértem a srácot,leintettem az egyik kútra begurultunk.Megmutogatta a motort, azt mondta egy milla volt neki a motorátépítés.

Megéri simsonra ennyit költeni?

Néha néha látok ilyet, de egyre jobban megy ki a divatból?

Tunningolja még valaki a Simsonját?


2022. ápr. 8. 19:13
 1/8 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=swAaHtLPzI8

Valami ilyen volt, de a srácnak oldalra is jobban kiállt a motor,mocskosul durva hangja volt.

Aki foglalkozik Simsonnal,az megtudná mondani milyen motorokat raknak bele tunningra?

Ő nem akarta elárulni, mikor beszéltem vele.

2022. ápr. 8. 19:21
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha a simsonban van 30-40le és gyakorol az farokmérésre akkor egy 155kg + 50le nem farokmérésre felkészült ninja pilótát simán elver
2022. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most őszintén,megszégyenülve éreztem magam,ahogy lerajtolt.
2022. ápr. 8. 19:28
 4/8 anonim ***** válasza:

" Megéri simsonra ennyit költeni? "

Na azt neked kell tudni, nekem nem érné meg.

2022. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De akkor az nem tuning, hanem átépítés.
2022. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaja ismerem a srácot a átépített simsonnal.

Az apja picit magasabb az anyjánál. Engem is kihívott versenyezni de irgalmatlanul megkúpoltam az átépített rigámmal. Mondta nekem, hogy 1 milliót költött a motorra, de most kénytelen újabb 1 milliót a fejlesztésre szánni mert nem élhet ebben a szégyenben.

Azért hazafelé még külső íven lealáztam, hogy érezze a törődést, ne higyje azt, hogy kanyarban legalább van esélye. Még hallottam, hogy hívja az Öhlinst, hogy fejlesszenek neki valami felfüggesztéses cuccot és a brembo vezérigazgatójának is hüppögött. Végül a honda vezető tervező mérnöke vigasztalta azzal, hogy megkapja a legújabb erőforrás fejlesztést ...

Számot cseréltünk, mondtam, hogy nyugodtan hívjon ha készen áll a revansra.

2022. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Tehát leintetted beszélgettél vele de azt nem kérdezted meg, hogy milyen motort tett bele?


Hihető...

2022. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Péntek esti gyenge kamu...
2022. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!