Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keveset fogyasztó benzines...

Keveset fogyasztó benzines autó, 5-10 év között? Melyek ezek?

Figyelt kérdés

Városon belül közlekedek főleg, ovi-boltok-nunkahely-otthon útvonalon, de havi 1x megyek vele meló miatt hosszabb távon. második autom lenne. Még hibrid priuson is gondolkodok. Ha nem az, akkor melyik benzines jöhet szóba?

Határ 3.6000.000


2022. ápr. 8. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
fuelly.com oldalon nézelődj
2022. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Skyactive Mazdák nagyon jók. Én mx-5-öm, 184 lóerővel, nem fogyasztásra kihegyezett motorral 6,4-et eszik 100-on akkor is, ha van benne hegyi csapatás. Meghát amúgy se figyelek rá, hogy úristen, nehogy fogyasszon. Nem ezért vettem. De még így is 6,4. Ha második autó kell, ilyen városi kisautó, akkor egy Mazda 2-es, kisebb, gyengébb motorral, szerintem simán fogyaszthat 6 körül. De ennek nézz utána, ha pontos adatot szeretnél. Mindenesetre a Skyactive motorok nagyon jól fogyasztanak, s emellett marhajó, megbízható konstrukciók is.
2022. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Határ : az 36 milla.

Mert ennyit írtál😓

2022. ápr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

LPG üzemű autót vegyél, és akkor nem kell agyalni annyit a fogyasztáson, akár még átlag dízel-fogyasztás alá is mehetsz üzemanyagköltség tekintetében...


[link]


Vagy veszel pl. egy Honda Jazz-t, és átalakíttatod, nem olyan vészes a költsége.

2022. ápr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Suzuki alto.
2022. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Suzuki Celerio
2022. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Suzuki Swift 1.0 boosterjet
2022. ápr. 12. 23:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Bár az drágább :/
2022. ápr. 12. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!