Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan kérdésel fordulok...

Olyan kérdésel fordulok felétek van egy opel zafira tourerem ammit nem szeretnék lecserélni de sajnos csak 5 személyes változat.de ugy hozta a helyzet hogy 7 személyes autora lenne szükségünk, 7 személyesithetö az autó valahogy ??

Figyelt kérdés
Válaszokat elöre is köszönöm.. Aki csinált hasolot léci irja le menetét elöre is köszönöm

2022. ápr. 13. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. ápr. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem , mert az ülés a biztonsági övvel együtt egy biztonsági berendezés.

Ennek pedig a felfogatása nincs megoldva .

Csak elkell cserélned az autót ha olyat akarsz.

2022. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az ülés felfogatás elö van készitve az autoba ..a cserét nehéz kivitelezni mert ebbe az autoba sima 1.8 as benzin motor van amit nagyon nagyon kevesen vetek és igy nehéz mert én is a mottor miatt vettem meg ezt
2022. ápr. 13. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Forgalmiban benne van hány személy szállítható, szóval nem lehet ezzel többet. El kell adni és venni 7 személyeset.
2022. ápr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Anyit kideritetem hogy ujra kell müszakiztani az autot és uj forgalmi a müszaki adatlap alapján csak nem tudom a mennetet pontosan... Márka szerviz meg a mennetet nem adja ki csak megcsinályák .. De önáluk egy ijen majnem egy uj auto ára
2022. ápr. 13. 09:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Sufniba nem lehet megcsinálni, mert utána nem tudod engedélyeztetni.

Azért olyan drága a szervizben.

2022. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!