Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más is keres úgy autót, hogy...

Más is keres úgy autót, hogy NE legyen benne elektromos ablak, mert mindig szív vele?

Figyelt kérdés
Eddig minden kocsimban tönkrement és mindig a legnagyobb hidegbe szivat meg, hogy nem megy fel. Nyáron meg általában nem jön le. Olyan mint egy makacs szamár, ha van kedve megy, ha nincs akkor megáll.
2022. ápr. 13. 22:38
1 2 3 4
 1/35 Fulár ***** válasza:
93%
Nem mintha olyan túl sok autóm lett volna eddig.Konkrêtan 3.Mind öregecske jószâg.Volt amelyikben minden is tönkrement ami egy autóban tönkremehet de az elektromos ablak soha a büdös életben nem krepâlt be egyikben sem.Pesig húzógatom föl-le serényen.Nem tudom meddig kellene visszamennünk az évjáratokban,hogy kurblis legyen az ablak mert mâr nagyon-nagyon sok éve még a fapados alap modellekben is elekteomos az ablak.
2022. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Lehetséges, de nem sokan lehetnek, az elektromos ablak emelő kb 20 éve már szinte alap, legalább is az első ajtókon.
2022. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%

Nem megy az tönkre ha nem várod meg.

Amikor kontakthibás kezd lenni a kapcsoló, cseréled.

Amikor akadozva indul a motor, cseréled.

Amikor kezd szorulni a mechanika, kitisztítod, megzsírzod. Ha nem segít, cseréled.

2022. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Hidegben amikor befagyhat nem szabad huzogatni az ablakot... Ilyen ez a popszakma. Nekem több Opelem volt, most is van kettő, egyik tizenéves a másik huszonéves, az elektromos ablakok sose romlottak el, ha fagy akkor nem huzogatom. Amúgy sokat huzogatom. Ismerőseimnek VW konszern autókban romlott el: GOLF IV, SEAT KEON, AUDI A4, SKODA OCTAVIA I. Szerintem már alap egy elektromos ablak, dühítő ha elromlik, Octaviakról hallottam sokat, hogy szeret csak úgy leesni a hátsó ablak.... Szerintem nagyon ritka, aki kifejezetten kézi ablakemelős autót keres. Olyanom volt, abban a bovden megszorult, na azt kellett javítani.
2022. ápr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
68%
*KEON = LEON
2022. ápr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
#4: én a klíma nélküli régi kocsiban akkor is huzogattam, ha fagyott. Ha első pöccre nem indul meg, nem kell tovább eröltetni, és semmi baja nem lesz.
2022. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

#4 Igen azokban el szok törni egy kis műanyag, ami a szerkezetet, összeköti az üveggel. Én is mikor megvettem az Octaviámat, és vittem eredetiségvizsgára, akkor tört el a bal hátsó, de ezelőtt 5 éve, 9 ezer forint volt a komplett szerkezet, szóval nem volt annyira vészes.

Szerintem jódolog az elektromos ablak, pláne, hogy a túloldalit vagy a hátsókat is le tudod engedni ha nem akarok közvetlen az arcomba szelet.

2022. ápr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
100%
23 éves Opelem van, még tökéletes az elektromos ablak 🤷‍♀️
2022. ápr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
63%
Vegyél japánt, abban soha nem romlik el. Nekem 23 éves japánban úgy működött az ablak, mintha most tolták volna ki a gyárból. Ezekben nem is szokott tönkremenni. Ha meg nem azt veszel, akkor ne rinyáljál, ezzel jár.
2022. ápr. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
78%
nekünk pont a manuálissal történt ez, ráadásul kölcsön kaptuk az autót, király volt órákig szerelni az útszélén
2022. ápr. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!