Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen egy jól megírt használt...

Milyen egy jól megírt használtautó hirdetés szöveg szerinted? Példát is írj vagy linkeld és indokold miért?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:

a neten számtalan ilyen van, feleslegesen kérsz itt ilyent.


Neked pont annyiban van, mint másokat rávenni.

Beírod a gúgliba, oszt válogathatsz.

2022. ápr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szövegezés lesz a befutó... akit meg lekenyerez egy szöveg, az egy madár.
2022. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szöveg számomra csak annyit számít, hogy látom rajta cigány-e az illető. Ami fontos egy hirdetésben, a képek és az autó állapota. Ha szét van rohadva és csúnya, úgy csak a tesók veszik meg majdnem semmiért, akkor is ha a szöveg hiper szuper.
2022. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez az én hirdetésem:


[link]


Ami fontos szerintem: őszintén mindent elmondani, semmit sem takargatni. Rendszámot, alvázszámot, esztétikai hibákat ha vannak elmondani / elküldeni képen az érdeklődőnek.

2022. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. Eddig az őszinteség volt nálam is a nyerő, de rá kellett jönnöm, hogy a magyar autóvásárlók 99% h.lye. Már már elvárják hogy kamuzz. Jól néz ki a kocsid, ha automatát szeretnék és dízelt el is gondolkoznék rajta. Karcolás miatt se lett fújva sehol, teljesen gyári? Mióta hirdeted?
2022. ápr. 19. 09:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hónapja hirdetem, de most péntekig foglalva van már. Az első lökhárítót illene lefényezni, mert van rajta egy parkolási karc, ezen kívül 1 db ajtórányitás a bal hátsó ajtón, 2 db a jobb hátsón és egy kavicsfelverődés a szélvédőn. A belseje az olyan, mint az új. Ezek miatt is hirdetem annyiért, mint a 300+ ezret futott E merciket.
2022. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első lökhárító fújva volt, azon kívül körbe 50-100 mikron közt.
2022. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!