Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az MX-5 mióta ennyire pofátlan...

Az MX-5 mióta ennyire pofátlanul túlárazott?

Figyelt kérdés

[link]


Oké, tudom, hogy kereslet-kínálat, meg utolsó hírnöke az autózásnak blablabla, de egy 250 ezret futott +10 éves amúgy kommersz autót (nyáron nincs olyan nap, hogy ne látnál féltucatot) árulnak átlag 3,5 milliós ársávban úgy, hogy a típus alapvetően rozsdásodára hajlamos, a jövőben sem lesz sokkal nagyobb kuriózum, mint egy kompresszoros MINI (feleennyiért) vagy Busso Alfa GTV és a benzinkorszak után amúgy sem lesz sok létjogosultsága a full középszer motorteljesítménye miatt.



2022. ápr. 22. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden más is pofátlanul drága lett
2022. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony ilyen csúnya dolog ez a kereslet/ kínálat által generált vételár.🤷‍♂️
2022. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha el tudja adni, nem túlárazott

ha nem tudja eladni, lejjebb viszi az árát

2022. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Akkor ne vedd meg!
2022. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom kirívóan drágának. Most mindennek durván megemelték az árát. A napokban én egy 15 év körüli kommersz H Astra 2 milliós árán akadtam ki. Hozzá kell szokni, hogy ilyen árak vannak. Sokan, köztük én is, még a 2-3 évvel ezelőtti áraknál vagyunk fejben leragadva.
2022. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden drága lett.
2022. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó reggelt Uram/Hölgyem fel tetszett ébredni a 3 éves kómából?Van egy rossz hírem ugyanis már jó pár éve kb mindennek megy fel az ára mint a rohadt élet a kovid,ellátási lánc nehézségek,chiphiány,orosz-ukrán háború,gyenge forint és egyéb folyamatok miatt.

Ez egy használt autó,régen is volt hogy drágán árultak valamit,van jó pár másik olcsóbban vegyed azt ha neked ez drága.Ha el tudja adni akkor meg nem túl drága,ez így működik.

2022. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!