Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Emberek, nektek szokták...

Emberek, nektek szokták spottolni (fotózni) az autótokat? Láttátok már, hogy esetleg valaki fotózta?

Figyelt kérdés
Milyen autótok van? Rá szoktak nézni az emberek, esetleg fotózni? Láttátok már esetleg, higy valaki "megnézte" volna pl. utcán? Mi volt a gondolatotok?

2022. ápr. 22. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen, s örültem, hogy tetszik nekik az autóm mert sok munka, törődés áll mögötte hogy ilyen jó állapotban tartsa magát 29 éves korára is.
2022. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
12 egy tucat autóm van, szóval nem. Én viszont már fotóztam autót, ott volt a tulaj, megkérdeztem tőle, nem bánja-e. Ha nem lett volna ott akkor is lefotózom :-)
2022. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem és én se fotózgattam még soha más autóját. De pl parkolóban volt már hogy leszólítottak az autó miatt. A kutas (rendszeresen ugyanarra a kútra jártam egy időben) is volt hogy rendszeresen megnézte, dicsérte tankolás közben. Pedig az enyém is tömegautó, de ritka gyári felszereltséggel.
2022. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs ugyan autóm, de a motoromat fotózták már, egyet láttam biztosan. Pirostól indultam, amikor jobbra a járdán álló ember böhöm nagy teleobjektívjével néztem farkasszemet.

Az volt az első gondolatom, hogy kár, hogy nem korábban vettem észre, mert akkor egy kis egykerekezést is megengedtem volna magamnak a kép kedvéért :)

Illetve a legelső motoromat is fotózták páran, de azt csak mobillal, mivel egy új MZ volt :D Vagy hát 2006-os. Inkább ilyen idősödő urak voltak, akik valszeg gyerekkorukban MZ-vel rótták az utakat a szerelmükkel utasként. Jó adag nosztalgia lehetett a háttérben.

2022. ápr. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Két ízben kellett fizetnem 15 000 Forintot a közterületesek miatt. Azt nem láttam amikor fényképeztek, de a hátrahagyott papír szerint felvételek készültek a szabálysértésről.
2022. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer láttam tankolásnál egy tuningolt Nissan 240sx-et. Nem fotóztam csak mondtam a tulaj, hogy "hadd lám mit megy" és kajak vitt egy karikát. Életembe nem féltem még úgy ahogy az ment 😅
2022. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4%
Autókról eleve van terv, minden típusról ezer kép, minek fotózni? Sokkal szebb, érdekesebb fotótémák vannak pl. a természetben.
2022. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7es te nem szereted az autókat ☹️
2022. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 van, aki ebből él. Four Season környékén szoktam volt látni egy hapsit nagy fotóstáskával, vele beszélgettem erről egyszer.
2022. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Megértem #7-t mert pl. én is imádom az autókat kölyök korom óta, de sosem értettem azokat, akik fényképezőgéppel járják a parkolókat, benzinkutakat, és -csak úgy- valakinek az autójáról képeket csinálnak. Azt mondja, mert tetszik neki az az autó.

És ahhoz mit szólna, ha nekem tetszik az ő háza, kutyája, nője, és akkor azokat én is lefotózom? ;)

2022. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!