Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Meriva B 1.7 CDTI Enjoy...

Opel Meriva B 1.7 CDTI Enjoy típusú gépjármű városba mennyire lenne ajánlatos?

Figyelt kérdés

Városi használatra lenne, valamint családi kirándulásokhoz mely havi legalább 2 lenne az országon belül. Valamint véleményeket is szeretnék róla kapni.


Ő lenne a kiszemelt gépjármű: [link] .



2022. ápr. 23. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Opel Meriva B 1.7 CDTI Enjoy típusú gépjármű helyett inkább a TOYOTA Corolla Verso-t venném.


[link]

2022. ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
2022. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos jogosítványom korlátozva van emiatt manuális váltós autó nem tud szoba jönni nekem 😢. Azért segítségét nagyon szépen köszönöm. 😊
2022. ápr. 23. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez a motor van nekem H Astrában. 3 éve sajnos városban vagyok kénytelen használni szükségből. Csak emiatt eladni egy teljesen hibátlan autót elég ritka gyári felszereltségben nem volt szívem. Eddig 3 év elteltével nem veszem észre, hogy ez a fajta használat bármilyen gondot okozna. Ha időnként tudsz hosszabb útra is menni vele, elég sokat ki fog bírni. Az enyémben még gyárilag részecskeszűrő sincs. 2011-esben már majdnem biztos, hogy van. Erre figyelj! Ha regenerál, ne állítsd le! A pillanatnyi fogyasztáson látod, ha épp csinálja.
2022. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!