Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw Golf 4-re 1,4 benzin,...

Vw Golf 4-re 1,4 benzin, szeretnék nyári gumit venni. Ha minden igaz, akkor a 205/55/r16 a gyári mérete. Melyik méret a jó?

Figyelt kérdés

Az alufelnin a téligumi ami most rajta van 215/55/r16

A kérdésem, hogy maradhat ez a méret vagy vegyem inkább a gyári nyári gumi méretet?

(felnit nem cserélnék)



2022. ápr. 27. 16:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10 Persze, mert te azt mondod, akkor már úgy is van mi? De alátámasztani meg nem tudod az állításod, én viszont nézd mit találtam, és nem kellett sokat keresni.

[link]


Amúgy meg nem is kell a nagyobb teljesítményűek közt keresgélni, mert többek közt az 1.4-es Euro Jubileum felszereltségűt is adták 16-os kerékkel

[link]


Sőt abban is tévedsz, hogy a GTI-t 18-as kerékkel adták. Az 5-ösből az R32 igen, de a 4-esnél még szintén 16-os kereket írnak

[link]

2022. ápr. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11 Aha és mennyire megbízható egy olyan oldal, ami KIZÁRÓLAG ezt az egy méretet írja mindenhez? Komolyan ezt a hulladék oldalt akarod használni, mint bizonyíték? Ezt az oldalt, ami szerint egyetlen egy méret létezett és azzal árultak az 1.4-től kezdve a GTI-ig mindent?


Ne nevettess már. Ezt te sem gondolhatták komolyan. Értem én, hogy nehéz beismerni, hogy nincs igazad, de az ilyennél még az is jobb lenne, ha csendben maradnál. Így csak bohócot csinálsz magadból, hogy ilyen oldalakat linkelgetsz.

2022. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mert te ki vagy, hogy lehet hinni annak amit állítasz?? 😁😁

Csak szajkózod, hogy nem lehetett kérni rá 16-ost ,miközben aki kicsit is tudja, hogy meg egy új autó vétele, az tudja, hogy rengeteg opció van a felszereltség kiválasztásánál, többek közt, hogy milyen kerékkel kéred. Beszélszt te itt a levegőbe, de miért hinne neked bárki, mikor semmivel nem tudod alátámasztani amit mondasz, és életszerütlen az állításod! Meg be sem ismernéd, hogy tévedsz. Szerinted mindenki hülye, csak te vagy helikopter. 🤣

2022. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12! Nézd csak, Golf4 katalógus, és mi van az egyik képen! 16 és 17-es kerékkel is kérhetted. Még ennek se hiszel?

Amúgy meg ha kicsit böngészted volna az előbbi linkelt oldalt, akkor láthatnád,hogy az egy alapfelszertségi lista, és volt amiben 14 vagy 15-ös kerékkel szerelték.


[link]

2022. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14 Jár a pont. Örülök, hogy vannak értelmes emberek is, mert amíg ilyeneket ír #13, hogy bizonyítsam a SEMMIT (mivel én ugye azt mondtam, hogy nincs), addig elég nehéz értelmesen kommunikálni. Ilyen emberekkel nem lehet. Bizonyítani valaminek a létezését lehet és kell. Amivel ő próbált bizonyítani, az még viccnek is gyenge.


Neked sikerült bizonyítani, valóban volt, tévedtem, elnézést. Túl is van tárgyalva a téma.


Ui: #13 az én "forrásom" (ami most már nyilván tudom, hogy hibás) az a többszáz autó, amit már életemben meggumiztam és gondolhatod, hogy mennyi Golf 4 volt közötte, hányszor kerestem Golf 4-hez gumikat és sosem találkoztam gyári körülmények között 16-ossal. Lehet, hogy az én tapasztalatom nem egy életbiztosítás, most is cserben hagyott. De hogy 100-szor többet és 100-szor biztosabb, mint a te... "kocsi.hu" linkjeid, az ziher.

2022. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tudod 14! Mindkét hozzászólás egy és ugyanazon személy írta! 😉


Látod, a te gumis multad se garancia semmire, ezért nem kellene kötni az ebet a karóhoz, hanem elöbb utánaolvasni,vagy logikusan gondolkodni . Már a 2000-es években is egy csomó extrával lehetett kérni a kocsikat.

2022. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Upsz. Szóval a 16-os válasz, 15-ösnek szól. 🙂
2022. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!