Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » LPG tartályból hogyan lehet...

LPG tartályból hogyan lehet pb palackba átfelyteni a gázt, mi kellene hozzá?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 27. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani az LPG HUSZÁROK face csoportot. Én csak érdeklődés, informálódás szintjén vagyok benne. Nekem dízelem van, abba más kerül. Gázolaj, mi más...? :D


Egyébként van kézi és gépi átfejtő is, továbbá vannak akik csak összecsövezik a két tartályt majd a palackot megemelve, fejreállítva, forró vízzel leöntve és kitudja még hogy kínlódva töltik át.

A gépi átfejtő a legtutibb masina, nem igényel tőled erőbefektetést, gyors,rendesen kiszívja a palackot, nem hagy benne gázt, de a legdrágább is.

Kézi átfejtő jó dolog lehetne, de a tömítéseit hamar megeszi a gáz. Munkahengered van, tömíteni kell.

2022. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Hejesírási szótárral
2022. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jó! Itt van már a humoristánk is!
2022. ápr. 27. 21:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Az első válaszadónak köszönöm szépen! Aki pedig nem tud normálisan a kérdésre válaszolni menjen oda ahová gondolom.....
2022. ápr. 27. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen átfejtős cucc, amivel tudsz palackból tankolni a kocsiba, gondolom az visszafele is működik.🤷‍♂️
2022. ápr. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hmmm... ez nem jövedéki adó csalás véletlenül? Én ilyet otthonra nem engednék, mivel eléggé veszélyes üzem. Nyilván oldalra kilógó cigicsikkel a szádban akarsz nagyon okos igazi magyar lenni.
2022. ápr. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!