Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ősztől tavaszig mennyi időnkén...

Ősztől tavaszig mennyi időnként és hány percre szoktátok bekapcsolni a klímát az autótokban, hogy megjárassátok kicsit?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 28. 18:00
1 2
 1/15 grafno ***** válasza:
100%
Mindig megy a klima amikor az autó is. Vater csak ritkan akkor is addig amig le nem megy a para az ablakrol.
2022. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. És hidegben egyébként sem kapcsol be.
2022. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy télen is ajánlott megjáratni enyhe időben a kenés miatt és hogy ne száradjanak ki a tömítések.
2022. ápr. 28. 18:51
 4/15 anonim ***** válasza:

A mostani autóm automatikusa bekapcsolja, ha párásnak érzi a benti levegőt, hiába van manuálisan kikapcsolva.

Az előző autóm nem csinált ilyet, pedig abban is digit klíma volt. Annál kb havonta egyszer kapcsoltam be pár percre. Soha nem volt vele gond, nem kellett töltögetni, pedig 10 évig nálam volt és nem újonnan vettem.

2022. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az enyémben is van párátlanító funkció. Hamar párátlanít, ha bekapcsolom. Lehet, hogy a klímával éri el?
2022. ápr. 28. 19:31
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze. Mi mással?
2022. ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

a tömítés kiszáradása az vicc..télen akkor szoktam bekapcsolni a klímát, ha a nagy hidegben párásodik az ablak...a klíma lefújja..

Általában hetente egyszer, egy-két perc elég.

2022. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ablakpárátlanítás miatt rendszeresen.
2022. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Folyamatosan be van kapcsolva, automata, szóval kezeli magának, amikor kell
2022. ápr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Van automatikus párátlanító, de néha én is rányomom kézzel a pára miatt, van egy expressz ablakpárátlanító gomb, ami a csövön kifér fűtés, max venti, és kb 10mp alatt lekapja a párát a legnagyobb esőben hidegben is.

Amúgy néha eszembe jut, akkor megjáratom kicsit hosszabban is pár hetente.

2022. ápr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!