Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 118i 2005 vélemények?

Bmw 118i 2005 vélemények?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízható ez a motor?

Barátnőm most fog autóból vizsgázni és neki szerintem szuper első autó lenne? Nektek mi erről az autóról a véleményetek? Valakinek személyes tapasztalat?



2022. máj. 2. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
16 éves. Minden példánynak meg vannak a maga nyűgjei, ilyen korban már nem lehet holmi megbízhatóságról beszélni hisz az a tulajon múlik.
2022. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha egy butított m47 akkor akár még jó is lehet. Bár közel másfél tonnás autóban nem ilyen töpörödött kis dobozt vennék. Inkább 3-ast.
2022. máj. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha filléres autó kell, akkor el kell engedni a BMW-t és olyat kell válaszani amit enged a pénztárca hosszú távon is.
2022. máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 Hogy lenne M47 mikor 18i? N46 van bennük.
2022. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem arról van szó hogy filléres autó kellene vagy hogy nem tudnám megfizetni ha valami tönkremegy rajta. Viszont hogy nem muszály nem szóróm a pénzt az autóra. Azért gondoltam az egyesre mert kicsi mégis ha úgy adódna egész biztonságos. Újabbat pedig nem nagyon szeretnék neki mivel amúgy nem valami ügyes úgyhogy szerintem ez is kap majd tőle.
2022. máj. 2. 09:33
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Ha nem akarsz pénzt szórni autóra, akkor nem veszel öreg BMW-t.

Nem a BMW ellen vagyok, aki akar, vegyen. Csak számítson rá, hogy nem annyiba kerül fenntartani, mint mást.

2022. máj. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De hát én nem az alap fenntartási költségekre gondolok hanem mindenképp bekövetkező típus hibákra valamint gyenge pontjaira. Nekem is egy f10 530d van de például ezen még soha semmi nem ment tönkre a 3év óta mióta nálam van.
2022. máj. 2. 09:42
 8/10 anonim ***** válasza:

4# az a kis i-betű elkerülte a figyelmem. Benzinesben pláne nem vennék fél autót. Ebben csak egy fél V8-as van. 🤣

Sokat eszik, de legalább nem is megy.

2022. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Na ja, igazi BMW a hathengereseknél kezdődik:)
2022. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csúnya, lassú, a motor sem jó konstrukció. Kerülném. Vegyél egy 6 hengeres 3-asat, sokkal jobban járnál vele.
2022. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!