Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet hülye kérdés,de azt...

Lehet hülye kérdés,de azt vettem észre, hogyha tele van tankolva a kocsi, tök szépen megy,gyorsan indul,halk a motor,viszont ha már pl félig van,akkor azt vettem észre,hogy hangosabb,kicsit jobban kell nyomni a gázt.Ezt csak én tapasztalom?

Figyelt kérdés
2022. máj. 2. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy így van, viszont hogy semmi köze az üzemanyagszinthez az holt biztos.
2022. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi 😬
2022. máj. 2. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Placebo
2022. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legalább ne válaszoljatok ha nem tudjátok.

Mert nekem is volt hogy el volt a szűrő dugulva és fél tanktól lefelé már alig ment , lelassult majd megint gyorsult egy kicsit.

Lekellett venni a tankot kitakaritottam és azót asemmi baja .

Még a lámpa kigyulladáskor is szépen megy.

Csak ez dizel és nem felhangosodik hanem elhalkul olyankor.

2022. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Ja és fél tanknál másik szűrőbe megy az üzemanyag vagy mi ez az ökörség? Ja lehet ilyen, ha mindig kettőért tankolsz és tele van retekkel a tank és a tele tank lemossa a szutykot onnan ahol nincs benzin. De ez megint nem egészséges az autóra nézve.
2022. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5. A te kedvedért leírom mégegyszer, DIZEL.

De fogalmad sincs hogy hogyan működik a tankban levő szűrő.

2022. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 De akkor sem egészséges, ott valami nagyon nem jó ha eltömődik.
2022. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne írd le milyen autó...

Amúgy üzemanyagpumpa hiba, hogy kevesebb üzemanyagnál már nem szállít rendesen. Pl régi 2.5 TDI quattro Audiknál van az, hogy nagyon fura alakú a tank, emiatt az üa szivattyú is nagyon komplikált. És jellemző hiba náluk, hogy egyharmad alatt nem kap rendesen üzemanyagot, ha nincs már toppon a pumpa. Több üzemanyaggal meg tökéletesen megy. Sok ilyen van még.

2022. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!