Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten belül hol a legolcs...

Budapesten belül hol a legolcsóbb az A korlátlan jogsi? Hol érdemes csinálnom?

Figyelt kérdés

Igazából 6 éves korom óta versenyszerűen motorozok, amit abbahagytam 19 évesen suli miatt, majd az utóbbi 2-3 évben is jártunk pályázni.

Nem érzem azt, hogy számítana az oktatás minősége, mert megvan minden rutin és tudás, csak papírom nincs róla.


Hol tudnám minél olcsóbban megúszni, ahol korrektek is és nem utólagos lehúzás lesz, vagy több hónap, mire le tudom vezetni az órákat, mert annyira tele vannak?


2022. máj. 3. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag fix árak vannak, nézz utána, sajnos én nagyon rég szereztem az A-t, nem mérvadó. Google értékelések jó kezdőpont lehet. A legnagyobb különbség ott szokott lenni, ha valaki pótórákat vesz. Neked erre valószínűleg nem lesz szükséged, mivel bőven elég a rendelkezésre álló idő, hogy a forgalmi szituációkat begyakorold.

Kicsit off topik, de számodra talán még hasznosabb:

Ha tudsz angolul, akkor nézz utána, hogy mi az a road strategy, elsősorban az MCRider nevű youtube csatorna foglalkozik ezzel, de a DanDanTheFireman csatorna se rossz. Ez szerintem azért fontos a számodra, mert motorkezelésben ugyan valószínűleg kiváló vagy, a közlekedésnek ez pusztán nagyjából 30%-a, a maradék 70% az az útstratégia. Nálad meg fenn állhat a veszélye, hogy elbízod magad, alulbecsülöd az útstratégiát, nivel "majd úgyis megoldod a motorkezelési képességeiddel". Ne ess ebbe a hibába :)

2022. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Okés, ránézek, köszi az infókat!

Árral kapcsolatban továbbra is várok tippeket, ha van valakinek!

2022. máj. 3. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha mégsem az a cél, hogy olcsó legyen, hanem mondjuk szeretnél jól szórakozni közben és olyanoktól tanulni akik simán a te szinteden vannak technikai tudásban akkor a Honda safety-t ajánlom.


Ha nem érdekel az egész, akkor mindegy, menj oda ami a legközelebb van hozzád.

2022. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Miben jobb a honda safety, mint a többi iskola? Van esetleg személyes tapasztalatod?

Igazából 195.000ft alatt nem találtam semmit, és náluk kb 35 ezerrel drágább csak, szóval ha extrák, akkor akàr megérheti a felárat is.

2022. máj. 3. 21:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Aktív versenyzők is oktatnak. Kapsz egy kis sebességű vezetéstechnikai tréninget is mellé.

Nincs lehúzás, nincs korrupt vizsgabiztos.

Viszont jó a társaság.

2022. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi, akkor megyek hozzájuk!
2022. máj. 3. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Én voltam náluk néhány képzésen. Annyival tud többet a sulijuk, hogy ott igyekeznek megtanítani motorozni, nem pedig csak átrúgdosni a vizsgán. Neked valszeg alapból jó a motorkezelésed, de még így is tudnak újat tanítani, ha akarnak. Ami kicsit zavaró számomra, hogy páran közülük kicsit beképzeltek, nem túl szimpatikusak. De ez rég volt, azóta lehet, cserélődött a csapat picit.
2022. máj. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Rengeteget cserélődött, a mostani 5 instruktorból 3-an 1-2-3 éve vannak ott, nagyon sok jó oktató elment, de a fiatalok is eléggé ott vannak a szeren - ráadásul mindegyik más hozzáállású és temperamentumú, rengeteget lehet tanulni tőlük.
2022. szept. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!