Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Láttam a szerlőnél, makita...

Láttam a szerlőnél, makita parkside milwaulee szerszámok vannak, mit szólna ha mondanám neki hogy ha lehet az autómnál parkside cuccokat ne használjanak amikor szerelik?

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 00:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Hogy ostobenkóhülye vagy, és amúgy tök igaza is lenne :D :D :D
2022. máj. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Hogy akkor menj szépen másik szervizbe, viszlát. Van nekik bőven munkájuk nem fogja kár érni mert urasága belekötött hogy milyen szerszámot használhatnak.
2022. máj. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Így éjfél után fél órával eléggé elborult már az elméd. Reggelre talán kihevered.
2022. máj. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Ez valami retardált hülyegyerek impotens kamukérdése?! Annyira szánalmas....
2022. máj. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Attól nem hiszem, hogy rosszabb lenne a szerelés minősége, hogy egy csavart nem makita, hanem ps géppel hajtanak ki. A nyomaték az nyomaték, nincs jó "makita-nyomaték" és rossz "ps-nyomaték". A blokk se fog azonnal elrohadni vagy porrá válni, ha azzal az eszközzel érnek hozzá, amin PS felirat van. Ezt te sem gondolhatod komolyan!

Az engem is meglepett kicsit hogy ezek a PS gépek mennyire elterjedtek. A minap pl a munkahelyemen (nem autószerviz, de műszaki dolgokkal foglalkozunk) láttam, hogy ott lóg a töltőn a PS akksi.

2022. máj. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Rohogne :)
2022. máj. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

#5-ös ennyire mélyen ne menj bele. Ez nem valós kérdés. Ez éjszakai "mit találjak ki" illetve Parkside gyalázós kamu.

Valami 12 éves hülyegyerek trollkodik akinek nemhogy saját autója nincs,de nem is lesz soha.

2022. máj. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
Azt hogy menj a budos csaba.
2022. máj. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Esetleg még azt is írd nekik elő, hogy bal kézzel ne érjenek az alkatrészhez.
2022. máj. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%
Azt mondaná, hogy rendben. Aztán amint kimész az ajtón elkezdeni használni azokat is
2022. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!