Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet máshova vinni az autót?

Lehet máshova vinni az autót?

Figyelt kérdés

Elvittem egy műszaki elötti átvizsgálásra az autót de nem ment át két hővédő lemez meg egy repedezett gumiharang miatt. Kérdezték hogy ott vizsgáztatom majd le az autót később vagy nem? Mondtam hogy nem. Így kifizettem a díjat mert amúgy ingyenes lett volna ha ott.

Most másikhoz vinném aki haverom barátja nála átmenne az autó így is. Ilyenkor átvihetem máshová vagy ugyan oda kell vinnem ahol műszaki előtti átvizsgálás volt?


2022. máj. 4. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Oda viszed ahová akarod.
2022. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kaptam betétlapot a végén a műszaki előtti átvizsgálásról de nem is az autóm adatai voltak rajta csak pár dolog.
2022. máj. 4. 18:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert hallottam hogy ha valahol elindítják akkor ott is kell vizsgáztatni
2022. máj. 4. 18:29
 4/5 krwkco ***** válasza:
100%

"Mert hallottam hogy ha valahol elindítják akkor ott is kell vizsgáztatni"

Nem indították el a hivatalos vizsgát.

Csak megnézték az autót, nem műszaki vizsgáztatták. Ha egy vizsga elindul és bejelentkeznek az NKH-hoz, akkor vagy meghosszabbítják, vagy bevonják a forgalmit. Csak ez a két eset van.

2022. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahova én hordom műszakiztatni, illetve előtte átnézetni, ott is volt mikor az átnézés után adtak egy listát, és azt vinnem kellett legközelebb. De az csak azért kellett, mert nem futnak vele mégegy kört, hanem csak azokat nézik meg amikkel gond volt korábban.
2022. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!