Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Yaris Verso 1,4 D-4D...

Toyota Yaris Verso 1,4 D-4D vásárlása előtt állok. Mit érdemes vásárláskor megnézni rajtuk? Mik a tapasztalatok vele?

Figyelt kérdés

Nem sok van belőle. Hahun 600000 és 1 millió között van az áruk.

Tudom, csúnya. De nekem nagyon tetszik a praktikussága és megbízhatósága. Volt már pár Toyotám, így műszakilag is bizonyított már nekem a márka.



2022. máj. 5. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, nem sok van belőle, és az ami van is túlárazott a sima Yarishoz képest... Szerintem felejtős.
2022. máj. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mi mást ajánlanál ebben árkategóriában, ami szintén rendelkezik ugyanezekkel a tulajdonságokkal?

(megbízható, keveset fogyaszt, 2 m3-es síkpadlós raktér)

2022. máj. 5. 11:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Opel Combo 1.7 CDTI, Citroen Berlingo / Peugeot Partner 1.6 HDI, utóbbiak közel 3 m3-es raktérrel rendelkeznek... De ezek sem százasok.


Ennyiért nem fogsz a kívánalmaknak megfelelő kocsit kapni, kiváltképp nem egy 20 éves Toyota személyében, ami már szét van ütve, rohadva.

2022. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ebben a pillanatban is egy 20 éves Corollám van. Semmi baja. 370000 km van benne. Ehelyett szeretném.

A jelenlegi kocsimnak semmi baja. Volt az előző generáció is. Azzal sem volt semmi bajom. Ezért is nézelődök Toyota irányba, mert sok év alatt engem meggyőztek.


Francia autót nem vennék. Főleg olyat, amit szinte biztos, hogy munkára is használtak. Ezeket pedig arra használták. Amúgy verso után gondolom nem meglepő, de a Kangoo kifejezetten tetszene is. Főleg amelyiknek panoráma teteje van.

2022. máj. 5. 14:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Franciát nem vennék, de a Kangoo is az, az nem gond? Ugyanaz mint a Berlingo, "munkásautó", csak nem PSA, ennyi. :)
2022. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De amúgy meg, ennyi Toyota tapasztalattal a hátad mögött, illő hogy tudd mit kell megnézni rajtuk. A Verso ugyanaz, csak dobozos. Nincs semmi extra ami mást meg kéne nézni rajta. Se kettőstömegű se részecskeszűrő, sokminden látnivaló nincs, ne okádja az olajat és a füstöt, legyen egészséges dízelhangja és ép legyen kaszni, futómű. Kaszni nem lesz az...
2022. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azért írtam feltételes módban, hogy tetszene, de nem vennék. Igen, erre voltam kíváncsi, hogy ez a motor például milyen, mert nekem eddig benzinesek voltak. Ezek hasznos infók is, amiket leírtál.

Mivel ezt a karosszéria változatot még nem használtam, ezért arra lettem volna kíváncsi, hogy vannak-e olyan pontjai, amire különösen figyelni kell.

2022. máj. 5. 14:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván mivel japán, küszöb hátsó része, sárvédőívek, futómű bekötési pontok. Ami Versokat láttam hahun, nekem úgy tűnik vagy koccantak már mind, vagy pedig le lett véve valami miatt a lökhárító és vacakul lett visszatéve. Nem tudhatod 20 évesen mi érte a kocsit...
2022. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Motor legyen jó.
2022. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!