Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan javíthatom fel az...

Hogyan javíthatom fel az autóm hangzását?

Figyelt kérdés

Az autómban egy KD-G331-es fejegység van…

Nem túl szép a hangzása… gondolkoztam hangszóró cserén is…. De sokat nem akarok rá költeni. Annyira nem vészes tehát ettől eltekintenék, ha nincs valami egyszerű megoldás rá,

De mindenképpen szeretnék bele több mélyet. Az kevés. Hogyan kivitelezhető ezzel a fejegységgel több mély?

Egy házimozi ládáját nem viszi… alig szól valamit, meg tudtommal nem is lehet csak így rákötni egy mélyládát.


Előre is köszönöm.


2022. máj. 5. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogyha csak mélyet szeretnél bele, én mindenképpen azt tudom ajánlani hogy be kell ruházni egy erősítőre, plusz egy kimondottan autóba tervezett mélyládára. Ha ügyes vagy 20 ezer forintért már meg tudod oldani használtan. (Fontos hogy a fejegység kompatibilis legyen erősítő rakotesere) utána csak össze kellen szerelni őket, amit te is meg tudsz oldani, de lehet jobb egy szerelőre bízni. Ha ezt a megoldást választod, garantálom nem fogsz csalódni a mélyekben. Ha esetleg Győr közelében laksz, tudok is használtan mélyládát, és talán erősítőt is megbeszélés alapján.

Ha gondolod vagy bármi kérdésed van, írj privát üzenetet, tudok segíteni, ugyanis a sajátomat is én kötöttem be, így akár tanácsokkal is elláthatlak.

2022. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mosd ki a füledet, mingyá jobb lesz!
2022. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!