Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzincsap vagy az úszó lesz...

Benzincsap vagy az úszó lesz a gond?

Figyelt kérdés
Az alábbi a problémám, le lett rakva a motor aztán kb. 5 évet állt, bele volt a benzin már száradva, kitakarítottam összeraktam kompletten, viszont folyik a benzin, olyan mintha a benzincsap, hol jó lenne hol nem, elsőnek is nem kezdett el a benzin folyni, levettem a benzincsövet, akkor elkezdett folyni a benzin, miután kiürült ismét visszaraktam öntöttem vissza a benzint és nem folyt, megpróbáltam beíndítani szóval elkezdtem rugdosni, ezek után folyni kezdett a benzin viszont már annyira folyt, hogy a túlfolyón folyt ki. Ez most az úszó vagy maga a benzincsap rossz? (A vákumos rész a tartályra megy nem a karbira, ez nekem tök furcsa volt)

2022. máj. 7. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha a benzincsapot nem tudod megállapítani hogy jó-e vagy rossz, akkor vigyed szerelőhöz.
2022. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így látatlanba ezt nehéz megmondani hogy mi lehet pontosan a hiba oka. Én mondjuk ennyi állás után a komplett üzemanyag rendszert pucolnám ki, benzincsapot is külön átmosni megmozgatni és én légkompresszorral szoktam pici levegőt fújni és nyitogatni hogy lássam hogy rendesen átjár a levegő meg rendesen zár-e. Karbit meg alap hogy kipucoltam volna teljesen, mert jártam már úgy olyan karbival ami ki lett bontva egy motorból ésazel lett téve viszont maradt benne egy pici kis benzin meg egyéb dzsuva ami szépen odaszáradt és ezzel az úszó se ment normálisan, a membránnal is voltak gondok és nem volt egyszerű kipucolni úgy hogy tökéletes legyen.
2022. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kivan teljesen tisztítva.
2022. máj. 7. 13:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldottam köszönöm!
2022. máj. 13. 17:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!