Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf mk6 EDITION 35 gyári GTI...

Golf mk6 EDITION 35 gyári GTI elsőlökössel?

Figyelt kérdés

Rátaláltam egy hatos Golf GTI-re, egy 35-ös évfordulós kiadásra, stimmel minden rajta, az oldalküszöb, ülések, felni, az oldalán lévő 35-ös jelzés, de az eleje képről úgy tűnik mint a sima GTI-é.


Nem értem hogy lehet rajta akkor az alap lökhárító

Csatoltam képet.


[link]



2022. máj. 7. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy törött volt.

Felrakhatnád a teljes hirdetést is, az sokat segítene.

Sajnos rendszeres, hogy az a ritkább modelleket kevésbé ritka elemekkel állítják helyre. Anno nagyon látványos volt, hogy mennyi "sérülésmentes" Astra G coupe jött az országba a 4/5 ajtós első lökhárítójával pl.

2022. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a hirdetés. Kár lenne érte, ha az előző lökös tört volna :/

Leírásban nem volt feltüntetve.

2022. máj. 7. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Zoomolj rá és nézd meg mekkora a hézag az első és a hátsó lökhárítónál...

Egyébként meg kell nézni, lehet, hogy csak vadat gázolt. Mondjuk az nem túl jó jel.

Na meg, hogy 2 év alatt 2 tulaj és 36k futás után eladó, és persze ráköltve egy 200k szervízdíj...

Ja és a váltókódot is kérd el, jók ezek a 6-os DSG-k, de azért nyomatékban van egy felső határuk, ha széthullik, mert megölték, az zsebbenyúlós lesz


#1

2022. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül csak balesetben törhette össze. Simán le is lehet patkázni, és mivel ritka, ezért bontóban nem kaptak hozzá, újonnan meg aranyáron van az ilyen, így tettek rá egy simát.
2022. máj. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!