Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik számítanak jelenleg a...

Mik számítanak jelenleg a legaljább, leglenézettebb, "legcikibb" autóknak hazánkban?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ahogy pl. a 2000-es években, 15-20 évvel ezelőtt az ex-szoci autók (Trabant, Wartburg, Lada, Polski) voltak a legaljább, és legutáltabb autók.

De vajon ma mik számítanak azokkal egyenértékűnek?



2022. máj. 9. 08:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%

Legutáltabb/leglenézettebbek a 10 évnél idősebb prémium autók szoktak lenni (Amit nem teljesen értek, de ebbe ne menjónk bele).

Legcikibb meg nincs, max a nagyon alacsony intelligenciával rendelkezők számára.

2022. máj. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
26%
Számomra a Suzuki Swift bármely évjárata.
2022. máj. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos a régi Suzuki Swift. Nekem is van, de nem hagyom magam, kivívom az elsőbbségem a pofátlanokkal szemben.
2022. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem bármi ami régi és le van amortizálva.
2022. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%

2-es

Ez érdekes.

Ne érts félre, nem zavar a véleményed, csak kíváncsi lennék a magyarázatra. Neked, a zsúfolt tömegközlekedésről letekintve mi tűnne cikinek ha a mellettetek lévő sávban elhaladnék a fél éves, GLX, CVT váltós Swiftemmel?

2022. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem normális embernek nem "ciki" egy autómárka vagy típus, legfeljebb annak az állapota.

Sokkal cikibb aki felnőtt emberként a tömegközlekedésben nyomorog, de közben mások autóját cikizi, amit ő fel sem tudna tartani, a megvételéről nem is beszélve.

2022. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
32%
En nem nezek le senkit, az alapjan milyen autoja van, inkabb azt irom, milyen autok nem kellenenek meg ingyen se: Daewo Matiz, Hyundai Athos, Suzuki Ignis/ Swift, Fiat Panda, regi Opel Corsa es Astra, szetrugott 20 eves BMW-k es Audik. Igy hirtelen ennyi jutott eszembe.
2022. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%

Értsétek jól: nem a tulajdonosát nézem le mert Swiftje van, hanem magát az autót, én is azt akartam venni 11 éve első autónak, örültem volna annak is, 150 ezerért ideadta volna ismerős srác.


Közben eltelt 5 év és más autónk lett.

2022. máj. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
14%
Volkswagen ;)
2022. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
42%

#5 Azért szerintem nem itt kéne tartanunk fogyasztás ügyben 2022-ben...


[link]


890 kg üresen, eléggé szűk autó (245 centis tengelytáv, tudom milyen az), és mégis 6 literes átlag?


Ennyiből, max. fél liter plusz, normál nem taposós használattal elvan a 13 éves Ford Fiesta 1.2-es is, ami még nehezebb is és kisebb a nyomatéka, csak 112 nm... Meg majdnem bármelyik kisebb, könnyű autó.


Szóval ezt sikerült letennie az asztalra a Suzukinak 2017-re...


[link]


És az egyébként sz@rfrancia:


[link]


Természetesen kategóriatársai többé-kevésbé ugyanezt teljesítik, de sok van, ami sokkal jobban, ugyanannyiért. Legalább nem törik ki a nyaka a hátsó utasnak ha belerongyol valaki hátulról a kocsiba...

2022. máj. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!