Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ujdonsult autótulaj vagyok,ja...

Jajika801212 kérdése:

Ujdonsult autótulaj vagyok,ja és ugymond nemrég van jogsim eddig nemigazán foglalkoztatott a téma .Műszakira megy majd a kicsi kocsim 98 as (suzuki swift sedan ).Mik azok az alkatrészek amit illik és mik azok amiket ajanlott atnézni?

Figyelt kérdés
Átnézetni ilyenkor.Csak hogy a szerelők ,ne tudjanak átb@szni,Nem egy leharcolt példányról beszélek de szeretném ha sokaig ilyen maradna.Savazhattok :) ,de első autóm?

2022. máj. 9. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Neked semmit, vidd el átnézetésre előtte.
2022. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez odáig ok,de nem akarom azt mondják o jól van ez igy ,vagy csak ezt meg azt oszt csá.
2022. máj. 9. 18:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Elviszed a szerelőhöz, megmondod, hogy át kell menjen a műszakon és megoldja.
2022. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha ezt itt kell megkérdezni, akkor mondhatunk bármit, fogalmad sem lesz róla. Egy vizsga előtti átvizsgáláskor minden kiderül. Nyilván egy 98-as autón lesz mit javítani, de ésszerű határokon belül kell tartani.

Fék, kormányzás, futómű, és karosszéria sarkalatos pontok lesznek a mérvadók.

2022. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vidd el egy szerelőhőz, hogy menne műszakira és nézze át h mitől nem menne át, mit kell cserélni.

Általában amit átnéznek: Fék, futómű, kormányzás, karosszéria, világítás.


Nyílván ez is objektív, hogy mit kell cserélni mert nagyon sok helyen tökmindegy az állapot, egy +huszasért átmegy az is aminek nem kéne.

2022. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én az előző kocsimon is úgy csináltam, hogy hagytam egy cetlit a forgalmi mellett, amire én kértem őket pluszban, hogy mit nézzenek át. Aztán mondtam nekik hogy van egy cetli a firgalmi mellett, majd nézzék meg legyenek szívesek.

Mikor készen lettek, tételes listát kaptam a javításokról.

Bízom bennük, tehát szerintem mindent megnéztek és megjavítottak amit kellett.

2022. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mint irtam azért irtam mert volt pl-da ismeretségi körömbe ó ezt meg azt cserték és semmi ,laikusként kérdeztem mint irtam is ,köszi mindenkineb
2022. máj. 9. 20:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmi extra!

Két féle út van

az egyik hogy okosba műszakiztatod és mész ameddig ki nem törik alólad a kerék. A másik megoldás elviszed karosszériáshoz aki 100-200 ezerből meghegeszti újralemezeli a kritikus részeket, utána 1 vezérlés csere 25 ezerért, esetleg kuplungolás 50 ezerért, gyertyák 4000 ért fékek 30 000 ért, ennyiből 10 évig elmegy.

2022. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8/8. Ugy szeretném hogy tényleg rendbe legyen.küszöb csere sajnos mind2oldalon,plusz jobb első kerék tompan kopog,meg egy kis két tenyérnyi fényezési terület amit igy latszólag elsőre kell.vezérlés 1 honapja volt cserélve,kuplung tavaly nyáron.2 éve van nalam mást nem kellett eddig csinalni vele.
2022. máj. 10. 21:02
 10/12 anonim ***** válasza:
kuplung cserénél amikor elkészült éreztél remegést? Vibrálást?
2022. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!