Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlanátok nekem?

Djdjdjd kérdése:

Milyen motort ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kerdesem hogy iden meglesz a korlatlan motor jogositvanyom es hogy ki milyen motort ajanlana nekem.

24eves vagyok, 208cm magas illetve 130kg

Hosszabb orszaguti kiruccanasokra hasznalnam.



2022. máj. 12. 04:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Valami nagyobb chopper illene a méreteidhez.

Nem mindegy, hogy milyen stílust szeretnél...

2022. máj. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyet szeretnel ?
2022. máj. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Legalább egy irányt adnál...

Sportmotor, túraenduro, nagytestű robogó?

Mi érdekel?

A szórakozóhelyen milyen csajra hajtasz? A vékonyra, a magasra, vagy amit tanácsolnak?

..szom

2022. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Túraendurora gondoltam leginkabb

Gyorsasagit is vennek se az fix kenyelmetlen lenne szerintem

2022. máj. 12. 12:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Én picit radikálisabb leszek mint a 3as válaszoló( teljesen jó a válasza )


Én meg arra gondoltam, hogy mi lenne ha eltennéd a motorozási ambícióid azokra az időkre amikor már tudod mit akarsz?

Tudom, hogy nagyon nem tetszik amit írok ( pedig tényleg jó indulatból írom nem kötekedésből ) de 24 évesen nem tudsz egy iyen döntést meghozni?

Mások mondják meg neked mi a jó? Hagyd a csudába a motorozást akkor , nem neked való ( 4 évtizedes motorozás után mondom ezt, ami egyébként szerintem semmit sem jelent, de nálad biztos hatásos ). Nyugodtan hagy meg a motorozást az olyan idiótáknak mint pl én.


Hosszabb országúti kiruccanás az neked mit jelent? Nekem pl ha megyek 150km-t az már világtúra, de van olyan ismerősöm aki lezúzott Bakuba, de előtte már végigmotorozta Dél-Amerikát.


Keress olyan hobbit amiben önálló dötéseket vagy képes meghozni.

2022. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, de segíthetsz magadon úgy, hogy elmész szalonokba és ráülsz a neked tetsző motorokra, amin jól érezted magad abból kérsz próbavezetést stb., bérelhetsz is motorokat, bár lehet friss jogsival még nem fogsz tudni egy darabig. Rá kell szánni az időt, hogy kiderüljön mi fekszik neked, rá fog menni pár heted, de ez ilyen.
2022. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!