Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem lennénk uniós tagország...

Ha nem lennénk uniós tagország megszünne nálunk az euro besorolás a járműveknél és az E10-es benzin ami csak az újabb autókba jó?

Figyelt kérdés

2022. máj. 12. 08:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9: hát nem csoda, hogy nem láttam egyet sem németeknél, az egyik legnagyobb tartományban alsószászországban van 20 darab.

Bajoroknál(o,8 magyarország) csak 13-14.

12 éve pont ezért vettem ki az akkori kocsiból az elektronikát, mert értelmetlen volt, miután sehol sem tudtam szinte tankolni kiköltözés után. Otthon akkor még majdnem minden kúton volt.

2022. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én bennehagytam, lehet hogy visszahozzák, ha nem lesz orosz kőolaj, és még nem lesz mindenki számára megvehető árú elektromos autó.
2022. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A fiókban nekem is megvan még a cucc.
2022. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Neked melyik van, Bioetun?
2022. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az, még 2009-ben raktam be, és 12 éve a fiókban pihen a szülői házban, de ismerősen cseng a neve.
2022. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A külsős totalcar szerző Biatorbágyról, ő fejlesztette. Lambdát nem figyelt, laptoppal kellett beállítani némi tökölődéssel a hidegindítási paramétereket, és a gyorsítási túldúsítást, és ennek a fokozatos csökkentését.
2022. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!