Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám megoldani?

Hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

Most vettem meg életem első autoját én vagyok a 3 tulaj. Az auto egy 2008-as Audi a6 s-line.

Eddig csak anyum régi renaultja volt a járgányom amibe semmi extra nem volt. Ebben a kocsiba annyi extra van és beállíthatóság hogy igazából nem értek még hozzá. A klimát se tudom kikapcsolni hiába bevan kapcsolva az automata gomb és nyomom gondolom nem azzal kell mert ezek szerint nem csinál semmit. A zenét egy régi cd lejátszó adja amit valahogy ki kéne szednem és megbuherálnom egy uj adapterrel de én meg ehez nem értek. Kérlek segítsetek hogyan tudnám megoldani a zenét ? És milyen tippeket javasoltok tanácsoltok milyen extrákat és hogyan mikor használjam őket benne ?



2022. máj. 13. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Tessék?
2022. máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Röviden tömören. Annyi extra van az autoban hogy nem tudom őket mire jók . A vezető üléses ablaknál is van 3 gomb fingom sincs mire jok
2022. máj. 13. 15:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És mit szeretnél, mit csináljunk veled kicsi angyalom?
2022. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért vezetni tudsz? Vagy csak az extrákat szereted nyomogatni a kocsiban. XDDD Amúgy meg úgyis többet lesz szerelőnél a fostaligád, mint nálad, szóval lehet nincs is értelme az extrák tanulmányozásának XD
2022. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én vagyok a 3 tulaj


Egyszerre???

2022. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Épp éjszakai műszakból jöttem haza és akkor keltem fel amikor irtam ezt, vissza nézve elég zavaros az egész

való igaz haha😃.

3# minek irtál? jobb dolgod nincs csak kötekedni interneten ?húzd le magad .

4# 22 éves vagyok . Önerőből tudtam megvenni ezt a kocsit nem segített senki, kiváncsi vagyok 22 évesen milyen kocsid volt vagy lesz. A sok XD-ből nem tudom kivenni hogy egy szaros gyerek vagy-e akinek anyuci apuci segge alá tesz mindent , vagy egy szerencsétlen akinek jut egy 30 éves suzuki swift és irigykedve ócsárolja a másikat.

2022. máj. 13. 17:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, hogy annyi f#szt leszoptál, hogy az egyik megvegye neked ezt az autót, de az továbbra sem derül ki, hogy miben vársz segítséget.
2022. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7# nem értem minek irsz egyáltalán

Alapbol a kerdes olyannak szolt akinek volt vagy ilyen kocsija van és ért hozzá 😃a kis suzukiddal nem is ertem minek vagy ez alatt a kerdes alatt megjelenve ehberes szerencsétlen hulladék😂

2022. máj. 13. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Álmodik a nyomor, álmodik a nyomor...
2022. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szóval mire vársz válaszokat?
2022. máj. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!