Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Multitronic váltónak is...

Multitronic váltónak is ugyanolyan simán kellene elindulnia, mint mondjuk egy DSG-nek?

Figyelt kérdés

Túlvagyok egy komplett multitronic felújításon, és jobb lett ugyan, de szerintem nem tökéletes, vagy az is lehet hogy ez a tökéletes, nem tudom. De azóta ültem egy DSG váltós autóban, és összehasonlíthatatlanul simábban indul el, mint az én multitronicos A6-om. Kérdés, hogy ez normális, el kell fogadni, hogy ez ilyen, vagy valamit esetleg nem jól csináltak a szervizben? Azt olvastam korábban, hogy úgy kéne elindulnia mint a vajnak, de hát ez minden csak nem vaj. A DSG, na az vaj volt :)

Audi A6 2013 - Skoda Superb 2019



2022. máj. 13. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami nem jó. Nagyon simának kellene lennie.
2022. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetőleg igen. Valami még mindig nem jött össze.
2022. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy CVT váltó, tehát hagyományos torque converter van benne, ennek még simábban kellene, mint a DSG-nek.
2022. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Jóbarátomnak volt egy 2009-es szintén Audi A6-osa multitroniccal, vezettem én is. Attól finomabb és kényelmesebb váltó nem létezik, kár hogy megbízhatatlan. Konkrétan villanyautós feeling. Ha ilyen hirtelen, rántással indul el, akkor tuti nem jó valami.
2022. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!