Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki milyen autót ajánl a lenti...

Ki milyen autót ajánl a lenti feltételek alapján?

Figyelt kérdés

Kezdő vezető, friss jogsis feleségemnek keresek első autót párszázezer forintért, amiért nem nagy kár, ha megtörik vagy meghúzza az oldalát. Elsősorban japán vagy német gyártmány érdekel, de jó tapasztalatok alapján nyitott vagyok más típusra is.


Csak benzines érdekel, nem túl magas fogyasztással, vállalható fenntartási költségekkel. Nagyjából tisztában vagyok vele, hogy ebben az árkategóriában hány éves használt autókat lehet kapni, de azért 1997-98-nál régebbi ne nagyon legyen.


Normál felszereltség érdekel, nem kell semmi extra. Légkondi, légzsák, szervókormány, elektromos ablak, központi zár jó ha vannak, de nem ragaszkodok bármi áron hozzájuk.


Ki milyen típust ajánlana? A felsorolás mellett örülnék, ha érveket is írnátok, hogy "x" típust miért, "y" típust miért ne, stb.



2022. máj. 16. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

suzuki swift

megfelel minden szempontnak

2022. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2022. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Én meg pont hogy sosem értettem miért kell kezdő sofőröket pár százezres lelakott, szét rohadt fosokba ültetni. Mi lenne ha egy biztonságos autót néznél inkább ha már az a fő szempont, hogy kezdő sofőrnek kell?
2022. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 Senki nem mondta, hogy lelakott, szétrohadt fosba akarom ültetni a feleségemet, nem tudom, ezt miből sikerült megállapítani. Ahogy mondtam is, a fő szempont az volt, hogy – mivel kezdő vezetőről van szó – ne legyen nagyon nagy kár, ha mondjuk véletlenül meghúzza az autó oldalát. De mindezzel együtt elfogadom a véleményedet, köszönöm szépen a választ!
2022. máj. 16. 18:05
 5/13 A kérdező kommentje:

#2 Sajnos ezek már nem az az árkategória, ami engem érdekel. De a típus ajánlást mindenesetre köszönöm, nézegetek majd Toyotákat.


#1 Köszi!

2022. máj. 16. 18:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Suzuki Swift
2022. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2022. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Opel Corsa, Ford Fiesta.
2022. máj. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A Suzuki Swift olyan szempontból jó, hogy nagyon igénytelen, tényleg fillérekből fenntartható, és rengeteg az alkatrész hozz. Viszont egy könnyű, vékony kasztnis autóról beszélünk, egy balesetnél nagyon durván össze tud törni..
2022. máj. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
volvoban is meg lehet halni, engdjük el ezt a papírvázas dolgot köszi
2022. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!