Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobban szeretitek a gyenge...

Jobban szeretitek a gyenge autókat?

Figyelt kérdés
Én azt szeretem amikor bármikor nyomom, megy rendesen, de nem túl erős, hogy kérje, hogy nyomjam neki. Inkább legyen gyengébb és biztonságosabb szerintem. Ti hogy vagytok ezzel? Mi az optimális számotokra? Írhattok lóerő-súly arányt amit már jónak láttok.
2022. máj. 16. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? A leírtak ellentmondásosak...
2022. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szeretem a megbízható és keveset fogyasztó autókat... azok meg általában nem arról híresek, hogy 1000 köbcentinként 100-120 lovat tudnak :D
2022. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Minél erősebb, annál jobb. A nagyon erőssel lehet lassan és nyugisan menni, a gyengével nem lehet nagyon jól gyorsulni és gyorsan menni.
2022. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Én szeretem az erős autókat. Jelenleg itthon élek még 22 évesen és bár magamat tartom el, úgy gondolom, ha beüt valami a kotla német csodán, amire el kell költsem a havi fizetésemet, hát ez van, kaját azért kapok itthon. Most akarok erős autót, amíg szeretek vezetni, vonzanak ezek a dolgok, mert lehet, hogy egész életemben egy csöves munkás leszek, és nem tehetem majd meg azt, hogy a gyermekem szájából veszem el azt a pénzt, amit elvisz az autó. Ezért tartok most szép, erős, drága DE racionálisnak nem mondható német prémium autót.

Majd 40-50 évesen ráérek venni toyotát meg suzukit.

2022. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
tök mindegy majdnem minden motort a megfelelő karosszériába raktak szóval a matiz 0.8 asa is viszi a 700 kg-s vázat, meg az audi 4 literes motorja is viszi a 3 tonnás vázat, egál kb.
2022. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban szeretem. Az 1.2 cliommal még sosem mérték be, de a céges 2.0 dizellel már 3x.

Plusz fontartani is olcsóbb, komplett felújított motor szereléssel 4 éve 500 000 forint volt benne.

2022. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eddig két saját autóm volt. Mind a kettő 1,3 tonna körüli tömegű és mindkettő nekem megfelelt. Az első 101Le-s, 240Nm nyomatékkal. A mostani 160Le, 350Nm nyomatékkal.

Tisztában vagyok vele, hogy egyik sem izomautó. De nekem megfeleltek, soha nem éreztem őket olyan lomhának, hogy még a kamionok is letolnának az útról.

Vezettem viszonylag sok céges autót is. Volt köztünk kis 1.4-es 90Le-s szívó benzines is jó nagy kombiban. Ezek eleinte furcsák voltak, de hozzájuk lehetett szokni.

2022. máj. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyam autót szeretek amivel lehet dinamikusan haladni. Nem kell a világ összes lova, felesleges.


Voltak erősebb autóim nagyon szerettem őket, de már csak maximum hobbynak vennék egy benzin temetőt.

2022. máj. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!