Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MAZDA 3 2007 fényszóró állítás...

HUNjadepocok kérdése:

MAZDA 3 2007 fényszóró állítása manuálisan?

Figyelt kérdés

Szeretnék érdeklődni, hogy az automata állítója elmászott nagyon lefelé. Igy is maxon van fent a 3as számon.

Kézileg ezt hogyan lehetne normálisan beállítani. Mármint a fényszóró hátulján van valamiféle állítási lehetőség? Valami amit kulccsal lehet tekerni? Magával hogy milyen körülményekkel lehet hova meg milyen magasra állítani a méretek alapján azok meg vannak. Vagy csak játszak az automata rendszerrel már mint hogy tekergessem míg egyszer csak felnem megy a helyére? (neten már körbe néztem de nem tatáltam konkrétan ehhez az autóhoz ilyet videót vagy más infót.)

Előre is köszi a segítséget.



#beállítás #Mazda 3 #kocsi #mazda 3 2007 #tompitott.
2022. máj. 17. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Neten körbenéztél, de a lámpára nem néztél rá, hogy van-e állítócsavar? Az komoly. Szerintem van. Nézd meg. Állítsd be jóra, ott a youtubeon sok videó hogy kell. De erre is van biztos videó, hogy hogy kell beállítani.
2022. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Közben megoldottam.

Mint írtam hogy 3on van fent az azt jelenti, hogy akkor van a legalacsonyabban. Szóval 0-s fokozaton van alap helyzetben és onnan csökken a fényszóró magassága. Illetve egy csavarhúzóval lehetett állitani.

Eléggé szűkös helyen van az állító lehetőség de meglehet oldani bontás nélkül.

Előzőre válaszolva pedig... Kérdezni nagy baj? Mert ha igen akkor te se kérdezz semmit. Eléggé szűkös helyen van az állító lehetőség de meglehet oldani bontás nélkül.

2022. máj. 20. 10:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!