Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a Ford S max-nak?

Mi lehet a baja a Ford S max-nak?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy van egy Ford S max-om 2010-es, ami melegen nem indul.


A probléma azzal kezdődött, hogy pár km után a városban leáltunk, majd az autó több próbálkozás után se akart indulni. Fel kellett nyitni a motor házat és várni egy jó órát, majd elindult. Előtte csak annyi volt hogy nagyon pörgetni kellett, hogy induljon, azonban reggelente meg este is egyből indul. Pár napja volt olyan hogy menetközben már a váltó is szarakodni kezdett, nem akart váltani, kézi váltással is pörgött mint az állat. Majd miután hazaértem volna egyszer csak letiltott a váltó, és leállt az autó. Azonban 20-30 perc után megint indult.. Mi lehet a baja? Felhívtam már több szervízt és csak találgatnak, meg azt mondják akkor vigyem oda amikor baja van. Hát mondom kösz. Így nem tudok vállalni nagyobb utakat sem, mert mi van ha autópályán áll le. Van ötletetek, hogy mit kellene kicseréltetnem? Hibakód nincs, dízeles automata váltós az autó.



2022. máj. 21. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akksi saru le, vársz 10 percet majd vissza.....

Vagy vidd el a szerelöhöz, mert kb igy látatlanba vagy semmit, vagy ilyen hülye ötleteket fogsz kapni.

2022. máj. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Diagnosztika lehet többet elárulna....
2022. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta már kicserélték a nagy nyomású szivattyút és ugyan úgy csinálja. Az ötletem kezdenek elfogyni.
2022. máj. 27. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!