Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nők! Nektek melyik autók...

Nők! Nektek melyik autók jönnek be inkább?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok lécci

2022. máj. 21. 23:54
A kérdező szavazást indított:
Audi
Mercedes
Volkswagen
Opel
Porsche
Renault / Peugeot / Citroën
Nissan, Honda, Mazda vagy valamely japán
A piros! 🤣
Csak a BMW!
Férfi vagyok, csak olvasgatok random kérdéseket
37 szavazat
1 2
 1/11 anonim válasza:
47%

Ennek mi köze a szexhez?

Amúgy Mercis vagyok, 26l

2022. máj. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
30%

1

Mert téged is úgy hívnak?

2022. máj. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
92%
Rossz a kategória!
2022. máj. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Nekem egy férfinál azok a prémium autók tetszenek, amelyek még éppen hogy csak nem luxusnak számítanak és viszonylag visszafogottak…


Az AUDI, BMW, de főleg a Mercedes az, amitől már szinte hányingerem lesz… Egyrészt azért, mert még a drágább modellekből is minden utca sarkán van egy, rém unalmasak, másrészt meg azért amit társadalmi szinten képviselnek. Erről mondjuk nem a gyártók tehetnek, de ez van.


Az ilyen G.W.M, meg Giaj féle roma, vagy éppen nem roma, de “cigánykodós” ösztönlények nagy része ilyennel jár. Ez az archetípus meg nekem nagyon taszító és ezek az autók ezt az archetípust juttatják eszembe, ezt a benyomást keltik (biztos néha tévesen).


A túl sportos autókat sem szeretem, de akkor az már egy fokkal jobb vonal…


A legszimpibb, ha valami magasabb kategóriás VW, Peugeot szedánt vezet, esetleg még a Volvo, de az már lehet átcsúszik a luxus kategóriába.


De pl. most pont volt egy öltönyös pasi aki amiatt (is) tetszett, mert egy peugeot 508-ast vezetett… Ráadásul saját tulajdona volt. Azért szimpi az ilyen, mert tudom hogy egy ilyen autó ára már nincs messze egy luxus autóétól sem, s aki mégis ilyet választ, abban nincsen igény a feltűnősködésre, a vagizásra, rongyrázásra. Ez pedig szerintem nagyon menő!

Persze azzal sincs baj, ha valakinek sokkal olcsóbb autója van, de az lehet hogy csak azért nem egy ízléstelen luxus járgányt vezet, mert nem is tehetné meg… Ha valaki megteheti, de nem teszi, az nekem egyenesen szexi.


Mindezek mellett, az autó csak egy huszadrangú (se) szempont egy pasinál… Ha amúgy minden lényegesebb szempontból tetszik, felőlem vezethet fiat multiplát is! :D


24/n

2022. máj. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem Ford.
2022. máj. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nagyon imádom az Audikat!!! Majd ha megcsinálom a jogsit, egy fekete Audit fogok venni. :)
2022. máj. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5


A Ford Ka nekem is tetszik. Olcsó és keveser fogyasztó autó. Nem is kell rá sok belastingot fizetni. Ki lehet jönni €20-30 körül havonta.

De nem tudom női szempontból nézve mennyire előnyös egy Ford Ka


#6


Az Audi nekem azért tetszik, mert a rozsdával szembeni ellenállósága legendás. Jó ideje már sok alkatrészét alumíniumból gyártják, így gyakorlatilag fixen lehet rá hosszútávon is számítani. Nem fogja egyik napról a másikra szétrohasztani a rozsda (szemben a Mazdákkal)

2022. máj. 22. 07:36
 8/11 anonim ***** válasza:
15%

Volkswagen Beetle Cabrio imádni való.

[link]


Talán még a Mini Cooper Cabrio.

[link]

2022. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
férfi vagyok de nőnek adom ki magam gyakorin! Mint minden kommentelő amúgy XDDD
2022. máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Vannak azért nagyon ritkán nők is. Olyan egy a tízhez az eséllyel lehet beléjük botlani. De olyannal aki nyitott is az ismerkedésre és még egy zsák krumplinál is okosabb és soványabb mint egy szumós már nem olyan gyakori. Szinte mindenki foglalt már.

De nagyon-nagy szerencsével előfordulhat csoda is.


Pl én is itt az oldalon vesztettem el a szüzességem. Valószínűleg ez volt a lehető legnagyobb csoda ami egész életemben történt. Durva, hogy pont ehhez az oldalhoz kötődik, tehát engem érzelmileg több szál fűz ehhez az oldalhoz mint egy modit 🤣

2022. máj. 22. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!