Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás jogosítvánnyal -...

B kategóriás jogosítvánnyal - tehát 50 köbcenti alatt - milyen használt motort ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, amin biztonságosan vihető még 1 személy mögöttem, nem fogyaszt sokat, ne is legyen túl régi széria, megbízható legyen, olcsó legyen javíttatni, ne legyen sok típushibája. 500.000 ft vagy az alattit gondoltam.
2022. máj. 27. 14:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, meg ne fogyasszon sokat :)
2022. máj. 27. 14:59
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

És mikor lesz meg a "B" jogsid?

Ha lenne tudnád, hogy ahhoz az "AM" kategóriát kapod meg, azzal pedig utast nem szállíthatsz.

2022. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Simson Star, vagy Schwalbe. Kanizsán talán találsz Tomost.

Nekem mindegyik volt, rendszámosak voltak(a Tomosra nem kellett volna, de akkor nem lehet személyt szállítani)..ezeket ismerem, ha jóminőségű keveréket kapnak, kimennek a világból(két személlyel is)


Ezek nagyon ki vannak találva. Ha találsz egy lepusztultat(mondjuk Start) vedd meg, és újítsd fel. Nem bánod meg.

Van Simson Star klub(is) az index-en.

2022. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ezek B-vel vezethetők.
2022. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A B kategória megvan már 10 éve, erről az AMről nem is hallottam.
2022. máj. 27. 15:13
 6/8 anonim ***** válasza:

~2013 körül AM lett az M kategóriából.

A magyar KRESZ szerint utast nem szállíthatsz segédmotoros kerékpárral.

Ha ez a célod, akkor minimum egy A1 kategóriát kell szerezned.

2022. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megválaszolták az autósiskolák, sajnos nagyon könnyűnek gondoltam ezt, hogy veszek egy motort valamennyiért aztán már mehetünk is, de így tényleg meg kell csinálni egy új vizsgát. Köszönöm a válaszokat!
2022. máj. 27. 15:34
 8/8 MGéza ***** válasza:
Vagy veszel mopedautót robogó helyett és probléma letudva. Vagy A1 jogsit kell csináltatnod.
2022. máj. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!