Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik hasznaltautók a legkere...

Melyik hasznaltautók a legkeresetebbek a piacon a 15-20éves autók között?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán az F Astra.
2010. szept. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
ja F asztra, minden falusi kisboltba van hozzá alkatrész, és nagyon olcsó hozzá a cucc, meg nem is nehéz szerelni,
2010. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

És átkozottul hosszú életűek. Ha időben vannak cserélve a kopó cuccok (főleg olaj és légszűrő) akkor 4-500 ezret tuti le fog futni. Nem egy Astra ment le már ennyit hibátlanul, és nem egyet láttam saját szememmel is ami rengeteget futott, és hibátlan volt.

Csak az olajat eszi ha nyomod neki.

2010. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen azért kérdem, m már egy ideje hordom a piacra az autóm (igen F Astra) de eddig a kutya rá se nézett, és nem csak erre, hanem a többi Astra-ra se. Pedig évjáratához képest elég jó állapotú, és nem is igazán kérek érte sokat. Azért érdekelt volna, h mit lehet manapság eladni ennyi idősen.
2010. szept. 18. 18:08
 5/11 A kérdező kommentje:
Netre eddig nem raktam fel, m ahogy elnéztem rengeteg van fent. De holnap lehet felteszem, hátha valakinek megtetszik.
2010. szept. 18. 18:14
 6/11 anonim ***** válasza:

Tedd fel, tényleg megéri!

És azért nem nézik meg valószínűleg, mert olyan sok Astra van, hogy azt gondolják magukban, hogy inkább keresnek jobbat.

Erre írta asszem Winkler (Totalcaros), hogy Astrát eladni nehéz, venni viszont nagyon jó.

2010. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már venni is elég nehezen sikerült :D
2010. szept. 18. 19:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Tedd fel netre.Én mostanában akarok venni.Ha olyan az ár érték arány,hogy megfelelő,akkor megüzletelhetünk:)
2010. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mostanabáan az emberek inkább eladni akarnak autót és nem venni, mert nagyon sokba kerül az autó, és egyre többe fog. Szóval most nagyon nagy a kínálat. Netre érdemes feldobni, mert sokan ott keresnek. Az ilyen autópiacoktól félnek az emberek, hogy oda csak lepukkant járgányokat visznek eladni.
2010. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még mindig nem hirdettem meg, pedig már ideje lenne :D
2010. okt. 4. 19:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!