Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » QingQi QM250 Yuki Vista...

QingQi QM250 Yuki Vista típusú motorral találkozott már valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előszöris tudom, kínai motorral nem érdemes foglalkozni, de azért én mégis próbálok utána járni a dolognak. A kérdésben szereplő motorról keresek véleményeket.

Eddig ezeket találtam:

[link]

és ez

[link]


Ezek alapján annyit tudtam meg erről a motorról, hogy a Honda CMX 250 Rebel blokkjára, és a Suzuki GZ 250 Marauder vázára épül.

Persze kínában épült, szóval ez nem feltétlen jelent semmit.

Nagyon zöldfülű vagyok a motorokkal kapcsoaltban, kb minden téren, még a jogsinak se kezdtem neki, de szeretnék elkezdeni motorozni, ehhez keresek egy olcsó kezdő motort. Persze olcsó húsnak híg a leve, és tudom japánt kellene venni, de hát limitált a budget, szóval alternatívákat keresek, és így bukkantam rá egy ilyenre, nem messze tőlem árulják, kevés km-el.

Ha megengedhetném magamnak egy Yamaha Virago-t vennék, csak sajna azok 500 fölött mennek (főleg erre délen). Birizgálja a fantáziám ez a motor, csak tartok tőle, ha valami tökre megy, márpedig Murphy törvénye szerint tönkre is megy, akkor nehezen, vagy egyáltalán nem fogok találni hozzá csere alkatrészt.

Szóval ja, nem tudom érdemes e egyáltalán gondolkodni rajta.



2022. máj. 31. 20:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!